Seat Ateca z piasku

Dla pasażerów przemieszczających się po terminalu lotniczym w Barcelonie czeka niespodzianka w postaci nowego SUV-a iberyjskiej marki zbudowanego z piasku.

Hiszpański artysta przygotował na zlecenie Seata wierną kopię modelu Ateca wykonaną z plażowego piasku. Na potrzeby tej instalacji zwieziono 26 ton tego kruszywa. Jak widać prawdziwy samochód wykonany ze stali i plastiku jest dużo lżejszy. 

Pojazd stanął na pierwszym terminalu lotniska El Prat w Barcelonie. Każdego dnia przemieszcza się tam ponad 100 tys. pasażerów, którzy będą mogli podziwiać te niezwykłe dzieło przez kilkanaście tygodni. Dla porównania postawiono obok prawdziwy model Ateca.

Ateca z piasku to dzieło Sergi Ramireza, który zajmuje się tworzeniem dzieł z piasku od ponad 30 lat. Iberyjski producent bardzo mocno promuje swojego SUV-a. Kilka tygodni temu zaproszono do przejażdżki zupełnie przypadkowe osoby, które mogły się przejechać tym modelem z zasłoniętymi oknami. Producent chciał zwrócić uwagę działanie systemu kamer obejmujących w 360 stopniach sytuację wokół samochodu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze