Ścigali się po ulicach Warszawy. Skończyło się dachowaniem

Ścigali się po ulicach Warszawy. Skończyło się dachowaniem

11 stycznia 2021
1
1
Szybka jazda po ulicach miasta, to zawsze potencjalnie poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W przypadku tych kierowców największym zagrożeniem był ich własny brak umiejętności.

Autor nagrania poruszał się niespiesznie prawym pasem, kiedy nagle wyprzedziła go, jadąca bardzo szybko, biała Toyota. Jej kierowca miał przed sobą pustą i prostą drogę, ale z jakiegoś powodu wcisnął mocno hamulec. Zrobił to w tak niekorzystnym momencie i tak nieumiejętnie, że zaburzył balans samochodu, który wpadł w poślizg.

Kierowca BMW M5 przypadkiem spotkał Audi S6. Urządzili sobie wyścig

Wydaje się, że próbował zakładać kontrę, ale prędkość była nadal zbyt duża. Toyota wjechał na pas zieleni, uderzyła w zaparkowane obok auta i wylądowała na dachu. Kierowca chyba nie został poważnie ranny, bo wyszedł z auta o własnych siłach.

Drogowa walka Passata z GT-R-em

Tuż za nim jechał drugi samochód, który najwyraźniej ścigał się z Toyotą. Jego kierowca, widząc białego sedana wpadającego w poślizg, także wcisnął mocno hamulec, też wpadł w poślizg, ale on tylko odbił się od krawężnika i odjechał dalej.

Komentarze

jan
12 stycznia 2021 11:09
debile za kierownicą