Schuberth C3 Woman Pro – kask dla kobiety motocyklistki

Na odbywających się właśnie w Medioalnie targach motocyklowych EICMA, marka Schuberth prezentuje swój najnowszy produkt – kask Schuberth C3 Woman Pro.

Schuberth C3 Woman Pro
fot. Schubert

Najnowszy model popularnego C3 Pro został stworzony z myślą o kobietach, a każdy jego detal został zaprojektowany tak, aby ucieszyć dbające o wygląd motocyklistki. I nie chodzi tylko o malowanie w kobiecym stylu.

Galeria zdjęć różnych wariantów kasku Schuberth C3 Woman Pro tutaj.

Wyściółkę kasku uformowano tak, aby jak najlepiej dopasowywała się do kobiecej głowy. Materiał, z którego wyściółka została uszyta, to Interpower – zaawansowana tkanina, która pochłania wilgoć, odparowuje ją i przy okazji dba o komfort skóry głowy, delikatnie ją chłodząc. Dzięki temu kask zyskuje w oczch tych, dla których ważna jest wentylacja głowy w czasie jazdy.

Nasz ostatni test kasku Shoei GT-Air przeczytasz tutaj.

Kask C3 Women Pro to kask szczękowy, czyli z założenia powinien być trochę cięższy niż integralny. A tu zaskoczenie – masa hełmu to 1,6 kilograma. Czyli na głowie lżej. To aktualnie najlżejszy tego typu kask na rynku.

Czerpiąc z modelu C3 Pro, wersja kobieca, została wyposażona w dwie zintegrowane ze skorupą kasku radiowe anteny oraz miejsce do zainstalowania systemu komunikacji bezprzewodowej SRC-System.

O modelu Schubert C3 Lady Flip-Up pisałyśmy tu , a o modelu Schubert Modular C3W tutaj.

Kask przygotowano w czterech rozmiarach – od XXS do L. Cena podstawowa to 595 euro, a z malowaniem w postaci spacjalnej, kobiecej grafiki 625 euro (2600 złotych).

Schuberth C3 Woman Pro
fot. Schubert

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze