Schuberth C3 Lady Flip-Up – z myślą o kobietach

Model C3 typu „flip-up” to kask nowej generacji o wysokiej aerodynamice i wydajności, który wyróżnia się z tłumu pod każdym względem. Najbardziej zaś zwraca uwagę zaawansowana, aerodynamiczna budowa i perfekcyjne wyciszenie podczas jazdy.

fot. Schuberth

Zintegrowane funkcje sprawiają, że model C3 zdecydowanie przebija swoich poprzedników i jest ponadczasowy. Wszystkie kaski i zostały opracowane i zoptymalizowane pod kątem naukowym w tunelu wietrznym Schuberth. Brak efektu nadmiernego unoszenia i dociskania podczas jazdy to idealne rozwiązanie dla sportowców.

Ze względu na swoje wyjątkowe wyciszenie, model kasku C3 jest znakomity dla kobiet podróżujących turystycznie i poruszających się po mieście. Wyjątkowo cichy – tylko 84 dB(A) przy 100 km/h – takie parametry miał do tej pory tylko jeden kask, S1 PRO

Aerodynamiczny kształt zapewnia większą stabilność przy dużych prędkościach. Model C3 dopasowuje się do kształtu głowy i twarzy każdej potencjalnej użytkowniczki. Kobieca wersja kasku Schuberth jest wyposażona w jasny środek, który łatwo można wyjąć do prania. Wnętrze zostało wykonane z komfortowej, antyalergicznej i antybakteryjnej tkaniny Coolmax. Doskonała wentylacja – aż 7 litrów świeżego powietrza na sekundę przepływa przez kask przy 100 km/h. Kask jest również wyposażony w trzystopniową regulację wlotu powietrza w górnej części oraz dwustopniową regulację w okolicach podbródka, a także wyloty umieszczone w tylnej części kasku.

Schuberth C3 Lady Flip-Up
fot. Schuberth

C3 jest wykonany z materiału S.T.R.O.N.G, czyli termoutwardzalnego włókna szklanego o wysokiej wytrzymałości. Dodatkowo jest wyposażony w system A.R.O.S. (Anti Roll Of System) zapobiegający przesunięciu się kasku podczas wypadku.

Model C3 jest modelem z otwierana szczęką – można go otworzyć jedną ręką przyciskiem umiejscowionym na środku szczęki. Ma zintegrowaną, opuszczaną blendę przeciwsłoneczną o zwiększonej odporności na zarysowania, dopasowaną do twarzy jeszcze bardziej niż poprzedni model C2. Standardem wyposażenia jest antifog (specjalna folia chroniąca szybkę przed parą wodną). Schuberth C3 Lady jest dostępny w rozmiarach od XS do XL.

Waga: 1570 g. Cena kasku: 1999 zł.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze