Samochodowa zemsta zdradzonej kobiety – film

Do czego są zdolne zazdrosne kobiety? Przeglądanie smsów z telefonu komórkowego, czy poczty elektronicznej partnera, a może wynajęcie śledzącego detektywa? To jeszcze nic. Niektóre panie w akcie desperacji potrafią zniszczyć swojemu byłemu to co kocha ponoć w drugiej kolejności - samochód!

Jak pisał Fiodor Dostojewski: „kobieta rozumna, a kobieta zazdrosna to dwie różne rzeczy i w tym cała bieda”. Większość z pań (tych mądrzejszych w domyśle autora), które dowiadują się o zdradzie, po prostu odchodzi. Nie ma już do czego wracać, a mężczyzna nie zasługuje na ich uczucie. Istnieje jednak pewien odstek kobiet, które sprawę załatwiają w zupełnie inny sposób. Swoją wściekłość wyładowują nie tylko na partnerach, ale też na przedmiotach materialnych, do których są oni przywiązani. Efekty jednego z takich zachowań możemy „podziwiać” tutaj:

Potłuczone wszystkie szyby….
fot. carsodd.com
…zniszczony zderzak, grill, lusterka…
fot. carsodd.com
…i na koniec „od serca” spalona guma – zero litości!
fot. carsodd.com

Nie wiemy dokładnie, czym właściciel BMW serii 3 zasłużył sobie na takie potraktowanie jego właśności, ale z pewnością musiał nieźle „nabroić”, skoro jego kobieta posunęła się do tak drastycznego kroku. My takich czynów nie popieramy, a zniszczenie auta należącego nawet do najbardziej nie lubianego mężczyzny żadnej z nas nie przyniosłoby ulgi. Bo w końcu, co ta piękna maszyna winna?

Scenę wściekłości żony na nowo poślubionego męża trafnie ujął również reżyser polskiego filmu „Wesele”, gdzie główna bohaterka z premedytacją rozbija nowy ślubny prezent – Audi TT.

Cóż, wychodzi na to, że zazdrość kobiet to najmniej opłacalna dla mężczyzn forma „wyrażania uczuć”… Jeżeli ktoś jeszcze w to nie wierzy, polecamy obejrzeć krótki film z festiwalu ArtBoom 2009, zatytułowany: „Zemsta zdradzonej kobiety”:

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze