Samochodowa aromaterapia

Podróż samochodem do pracy, czy do sklepu to dla wielu z nas przyjemność, ale widok kolumny mozolnie poruszających się aut, czy wymachujących groźnie kierowców wprawia w rozdrażnienie. Co robić? Odprężyć się i oddychać...

 

fot. Ambi Pur

Zapewne niewiele z nas potrafi dostrzec w takiej irytującej chwili szansę na relaks, czy odprężenie. A przecież wystarczy wygodnie oprzeć głowę o zagłówek, rozluźnić mięśnie i… pooddychać. Dla tych, którzy nie palą, czyli rozróżniają zapachy 😉 proponujemy zainstalowanie sobie w aucie eleganckiego odświeżacza powietrza Ambi Pur Car For Her, który po włączeniu nawiewu wypełni wnętrze auta kwiatową świeżością, tworząc relaksującą atmosferę dobrze nam znaną z wizyt w spa, czy u kosmetyczki.

Potęga zapachu
Często nie jesteśmy świadome, jak ogromny wpływ na nasze dobre samopoczucie ma zmysł powonienia. Dzięki przyjemnemu aromatowi wracają miłe wspomnienia, nabieramy energii i ochoty do stawiania czoła codziennym przeciwnościom. Relaksujący zapach to jeden z najskuteczniejszych sposobów, by uchronić nasz dobry nastrój, np. podczas stania w ulicznych korkach. Dedykowany kobietom Ambi Pur do samochodu nie dośc, że przyjemnie pachnie, to możemy w prosty sposób kontrolować natężenie jego zapachu. 

Kobiety lubią otaczać się ładnymi i funkcjonalnymi rzeczami, które odzwierciedlą ich osobowość. Dlatego tak wiele z nas trzyma w swoim aucie ulubione kosmetyki czy ulubione gadżety. Odświeżacz wyróżnia się różowym urządzeniem z delikatnymi, białymi motywami kwiatowymi.

Zapachy kuszące za zajęcia miejsca za kierownicą
W udoskonalonej linii odświeżaczy do samochodu jest pięć kompozycji zapachowych, które przez 60 dni mają zapewnić w samochodzie przyjemną atmosferę:

  • Zapachy świeże i lekkie – Aqua, Voyage, Pacific Air,
  • Zapach dla osób palących, który dzięki ekstraktom z drzewa cedrowego i mięty neutralizuje zapach tytoniu – Anti Tobacco,
  • Lekki i delikatny zapach hypoalergiczny Puresse, który minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii skórnych dzięki zastosowaniu bardziej czystych i delikatnych składników.

Zapachy są dostępne w różnych kolorach, które można dopasować do wnętrza każdego samochodu. 

Starter (urządzenie + wkład): 20,99 zł, wkład: 17,99 zł. 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze