Rozwiązanie konkursu: "Wybieramy najlepsze motocyklowe selfie!"

10 października 2019
To już koniec drugiego etapu konkursu na najlepsze motocyklowe selfie! Oddaliście setki głosów na Wasze ulubione zdjęcia naszych uczestników konkursu, kliknijcie, aby sprawdzić, kto wygrał nagrodę główną! Dziękujemy za udział w zabawie!

Bardzo dziękujemy za tak duże zaangażowanie w naszej zabawie - czas poznać oficjalne wyniki konkursu "Wybieramy najlepsze motocyklowe selfie!", w którym zwycięzca wygrywa aparat do błyskawicznych zdjęć Instaqx Mini! Ponadto, pięć najlepszych zdjęć, wybranych przez naszych czytelników, które uzyskały najwięcej głosów pojawi się także na naszym profilu na Instagramie #motocaina -  www.instagram.com/motocaina.Nagroda główna, czyli aparat Instax Mini wraz z pendrive 2 GB trafia do Agnieszki: https://www.motocaina.pl/image/agnieszka-c--75731
Serdecznie gratulujemy! Liczba oddanych głosów: 431

Nagrody pocieszenia, czyli pendrive oraz publikacja na naszym profilu na Instagramie trafiają do:

Nina https://www.motocaina.pl/image/nina-75742 Liczba głosów 424
Adrianna https://www.motocaina.pl/image/adrianna-75732 Liczba głosów: 244
Natalia https://www.motocaina.pl/image/natalia-75741 Liczba głosów: 381
Katarzyna https://www.motocaina.pl/image/katarzyna-75735 Liczba głosów: 194
Tomasz https://www.motocaina.pl/image/tomasz-75744 Liczba głosów:23

Przekazanie nagrody nastąpi do dnia 15 października 2019 r. za pośrednictwem przesyłki kurierskiej Inpost, po uprzednim przesłaniu przez zwycięzcę konkursu danych teleadresowych w celu przekazania nagrody.

Dane teleadresowe należy przesłać do dnia 13 października 2019 r. do organizatora za wiadomości email, przesłanej na redakcja@motocaina.pl.
UWAGA: 
Jeśli laureat konkursu nie prześle danych teleadresowych do 13 października 2019 r. skutkuje to przekazaniem nagrody na następny konkurs i utratą prawa do jej odebrania. 

 

 

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!

    Motocaina na Instagramie