Rozwiązanie konkursu: "Wybieramy najlepsze motocyklowe selfie!"

Rozwiązanie konkursu: "Wybieramy najlepsze motocyklowe selfie!"

10 października 2019
2
To już koniec drugiego etapu konkursu na najlepsze motocyklowe selfie! Oddaliście setki głosów na Wasze ulubione zdjęcia naszych uczestników konkursu, kliknijcie, aby sprawdzić, kto wygrał nagrodę główną! Dziękujemy za udział w zabawie!

Bardzo dziękujemy za tak duże zaangażowanie w naszej zabawie - czas poznać oficjalne wyniki konkursu "Wybieramy najlepsze motocyklowe selfie!", w którym zwycięzca wygrywa aparat do błyskawicznych zdjęć Instaqx Mini! Ponadto, pięć najlepszych zdjęć, wybranych przez naszych czytelników, które uzyskały najwięcej głosów pojawi się także na naszym profilu na Instagramie #motocaina -  www.instagram.com/motocaina.Nagroda główna, czyli aparat Instax Mini wraz z pendrive 2 GB trafia do Agnieszki: https://www.motocaina.pl/image/agnieszka-c--75731
Serdecznie gratulujemy! Liczba oddanych głosów: 431

Nagrody pocieszenia, czyli pendrive oraz publikacja na naszym profilu na Instagramie trafiają do:

Nina https://www.motocaina.pl/image/nina-75742 Liczba głosów 424
Adrianna https://www.motocaina.pl/image/adrianna-75732 Liczba głosów: 244
Natalia https://www.motocaina.pl/image/natalia-75741 Liczba głosów: 381
Katarzyna https://www.motocaina.pl/image/katarzyna-75735 Liczba głosów: 194
Tomasz https://www.motocaina.pl/image/tomasz-75744 Liczba głosów:23

Przekazanie nagrody nastąpi do dnia 15 października 2019 r. za pośrednictwem przesyłki kurierskiej Inpost, po uprzednim przesłaniu przez zwycięzcę konkursu danych teleadresowych w celu przekazania nagrody.

Dane teleadresowe należy przesłać do dnia 13 października 2019 r. do organizatora za wiadomości email, przesłanej na redakcja@motocaina.pl.
UWAGA: 
Jeśli laureat konkursu nie prześle danych teleadresowych do 13 października 2019 r. skutkuje to przekazaniem nagrody na następny konkurs i utratą prawa do jej odebrania. 

 

 

Komentarze

brzydki_jak_noc
29 października 2019 20:01
Hehe, wiadomo było, że ładniejsza płeć wygra, bo jest ładniejsza. Można było od razu w regulaminie wykluczyć facetów z uczestnictwa. A Tomasz to się załapał przez niedopatrzenie, przecież nawet progu wyborczego nie przekroczył :-) :-)
brzydki_jak_noc > brzydki_jak_noc
29 października 2019 20:02
PS. Oczywiście gratuluję laureatom i zwyciężczyni!