Rozdajemy wejściówki na warszawską wystawę motocykli

Już w ten weekend odbędzie się Wystawa Motocykli i Skuterów w Warszawie. To nie tylko zapowiedź jednośladowego rozpoczęcie sezonu, ale także możliwość obejrzenia gorących, motocyklowych premier na rok 2010. Do rozlosowania mamy 5 wejściówek na tę imprezę.  

fot. Rafał Kaliński

Wystawa potrwa od 19 do 21 lutego, w godzinach od 10-18 w halach MT Polska, przy ulicy Marsa 56 w Warszawie. Zobaczymy nie tylko rynkowe debiuty motocykli i skuterów, ale także quady.

Warte uwagi są z pewnością nowości przygotowane przez uznane firmy na ten sezon i nie są to wyłącznie maszyny z górnej półki o największym litrażu, ale także motocykle lekkie, przeznaczone dla młodych ludzi z niższą kategorią prawa jazdy. Ich z pewnością zainteresuje np. prototyp KTM o pojemności 125 cm3 w kategorii do 15 KM.  Z nowinek mniej słynnych na świecie brandów, np. Romet zaprezentuje swoje lekkie motocykle, w tym premierowy model 249 Division, a Husaberg lekkie enduro FE 390. Z kolei Suzuki wystąpi ze swoim RMX-450Z, a na zwolenników jazdy turystycznej będzie oczekiwał BMW R1200GS –  wersja z nowym silnikiem i malowaniem. Honda zabłyśnie z VFR1200F (o nowościach Hondy czytaj tutaj).

Zabierz swoją rodzinę na wystawę.
fot. Rafał Kaliński

Na wystawie znajdziemy także całą gamę akcesoriów wyposażenia dodatkowego do jednośladów, m.in. kufry, sakwy, gmole, zabezpieczenia, alarmy, nawigacje oraz bogatą ofertę odzieżową: kaski, kurtki, spodnie, ochraniacze, buty itp. Wystawiać się będą m.in. Uvex, Arai, Modeka, AGV, Bell, Naxa.

Szczegóły na www.wystawa-motocykli.pl

Aby wygrać jedną z pięciu wejściówek na wystawę należy odpowiedzieć na pytanie:

czy na II Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie będzie można zobaczyć?

a) motocykle

b) motocykle i skutery

c) motocykle, skutery i quady

Poprawną odpowiedź wyślij wraz z podaniem swojego imienia i nazwiska na adres redakcja@motocaina.pl

Pierwszych pięć kobiet, które nadeślą właściwą odpowiedź, wygra bilety uprawniające do bezpłatnego wstępu na II Ogólnopolską Wystawę Motocykli i Skuterów w Warszawie. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Zwycięskie panie poinformujemy mailowo o wygranej i sposobie odbioru biletów do dnia 18/02/2010.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze