Rower dla maniaków BMW

Rower dla maniaków BMW

13 kwietnia 2015
Sezon rowerowy powoli się rozkręca, więc czas zostawić samochód w garażu. BMW przygotowało nie lada gratkę dla maniaków samochodów z literką "M" w nazwie, którzy lubią dwa kółka napędzane siłą mięśni.
Loading module...

Oto najnowsze dwukołowe cudo BMW. Nie jest to jednak motocykl, ale rower nawiązujący akcentami do modeli z serii M od bawarskiego producenta. BMW stworzyło limitowaną edycję roweru o nazwie Cruise M-Bike. Jest to gadżet dla absolutnych maniaków.

Dwukołowa maszyna została pomalowana lakierem Austin Yellow Metallic, czyli tym samym, który możemy ujrzeć np. na modelach M3 oraz M4. Rama roweru została wykonana z hydro-formowanego (cokolwiek to oznacza) aluminium oraz włókna węglowego. Dzięki temu będzie niesamowicie lekki, a do tego wytrzymały. Oczywiście cały osprzęt dostarcza uznana w świecie rowerowym firma Shimano. 

Powstanie tylko 500 egzemplarzy tego roweru. Producent ustalił cenę na poziomie 1 099 euro, czyli w przeliczeniu prawie 4,5 tys. zł. Nie jest to wysoka cena zważywszy, że rower od AMG kosztuje ponad 40 tys. zł!

 

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!