Rower dla maniaków BMW

Sezon rowerowy powoli się rozkręca, więc czas zostawić samochód w garażu. BMW przygotowało nie lada gratkę dla maniaków samochodów z literką "M" w nazwie, którzy lubią dwa kółka napędzane siłą mięśni.

Oto najnowsze dwukołowe cudo BMW. Nie jest to jednak motocykl, ale rower nawiązujący akcentami do modeli z serii M od bawarskiego producenta. BMW stworzyło limitowaną edycję roweru o nazwie Cruise M-Bike. Jest to gadżet dla absolutnych maniaków.

Dwukołowa maszyna została pomalowana lakierem Austin Yellow Metallic, czyli tym samym, który możemy ujrzeć np. na modelach M3 oraz M4. Rama roweru została wykonana z hydro-formowanego (cokolwiek to oznacza) aluminium oraz włókna węglowego. Dzięki temu będzie niesamowicie lekki, a do tego wytrzymały. Oczywiście cały osprzęt dostarcza uznana w świecie rowerowym firma Shimano. 

Powstanie tylko 500 egzemplarzy tego roweru. Producent ustalił cenę na poziomie 1 099 euro, czyli w przeliczeniu prawie 4,5 tys. zł. Nie jest to wysoka cena zważywszy, że rower od AMG kosztuje ponad 40 tys. zł!

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze