Rossi kontra Bayliss, pojedynek na szczycie

W czerwcu odbyła się się impreza dla wszystkich fanów Desmosedici - World Ducati Week. Tam właśnie miał miejsce niepowtarzalny wyścig Troya Baylissa z Valentino Rossim. Obaj panowie na motocyklach Ducati Diavel. Kto wygrał? Zobaczcie sami.

World Ducati Week, o którym już wspominałyśmy  tutaj, to nie lada gratka dla wszystkich posiadaczy motocykli produkowanych przez bolońską markę. W tym roku organizatorzy zadbali, by ani przez chwilę odwiedzających nie dopadła nuda: możliwość jazdy po torze Misano, pokazy stuntu czy kursy bezpiecznej jazdy, to jedne z wielu atrakcji, których doświadczyli zlotowicze. Nie można jednak zapomnieć o bardzo ważnym pojedynku trzykrotnego mistrza wyścigów World Superbike Championship, Troya Baylissa z dziewięciokrotnym zwycięzcą Moto Grand Prix na motocyklach Ducati Diavel. Do pojedynku przystąpili również inni zawodnicy znani ze świata sportu motocyklowego: Nicky Hayden, Carlos Checa, Jakub Smrz, Sylvain Guintoli, Niccolò Canepa, a także Lorenzo Zanetti.

fot. Ducati

W tym pojedynku nie wygrywało się jednak liczbą zdobytych tytułów. 30-minutowy przebieg całego wydarzenia opublikowanego przez Ducati Corse możemy zobaczyć tutaj:

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze