Robert Nogal ps. „Frog” ścigany listem gończym!

To już oficjalne - policja wreszcie zainteresowała się Frogiem, który od wielu miesięcy powinien siedzieć w więzieniu. Za słynnym piratem drogowym wydano list gończy.

Chciałoby się powiedzieć „wreszcie”. Przypomnijmy, że Robert Nogal (policja ujawniła zarówno jego nazwisko jak i wizerunek, chociaż dla nikogo interesującego się tą sprawą nie były one zagadką) został skazany prawomocnym wyrokiem na 1,5 roku więzienia i karę miał rozpocząć od stycznia tego roku.

„Frog” dostał 1,5 roku więzienia!

Jak jednak informowaliśmy w połowie września, Frog nie stawił się w zakładzie karnym. Dziennikarzom Polsatu udało się także ustalić, że tym faktem nikt się nie przejmuje, a sam Nogal wcale się nie ukrywa. Nadal jeździ samochodem i można go bez większego trudu spotkać, na przykład na nielegalnych wyścigach samochodowych.

Frog od 9 miesięcy powinien siedzieć w więzieniu, ale nie siedzi! Policja nie potrafi, czy nie chce go znaleźć?

Ujawnienie tego faktu oraz nagłośnienie przez inne media, chyba podziałało. Stołeczna policja poinformowała, że Sąd Rejonowy Warszawa Wola wydał list gończy za Robertem Nogalem i jest on poszukiwany przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek. Osoby posiadające informacje na temat miejsca przebywania Froga, proszone są o kontakt pod numerem 47 723-81-71 lub 47 723-87 50. Zgłoszenia można kierować także na adres dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl lub udać się na dowolny komisariat policji.

Komentarze:

Kolega z internetu - 16 października 2021

Ten filmik jest już kurwa stary

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze