Daria Mikólska

Robert Lewandowski na Grand Prix Monako. Był gościem zespołu Aston Martin

Wyścig F1 w Monako jest jednym z najstarszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w motorsporcie na Starym Kontynencie. Impreza przyciąga gwiazdy z całego świata, a w tegorocznym wziął udział jeden z najlepszych piłkarzy na świecie – Robert Lewandowski.

W ostatnich dniach Robert Lewandowski wraz z żona Anną gościli podczas festiwalu filmowego w Cannes, więc ich obecność podczas Grand Prix Formuły 1 w Monako nie była przypadkowa. Każdego roku pojawiają się tam gwiazdy światowego formatu celebryci, sportowcy, aktorzy, muzycy. W tym roku w wyścigowym padoku nie zabrakło przedstawiciela Polski .

Robert Lewandowski podczas GP Monako był gościem zespołu Aston Martin. Firma pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z piłkarzem.

„Cieszymy się, że dziś jest z nami Robert Lewandowski. Wspaniale mieć ciebie z nami! Ciesz się tą chwilą”

– poinformowano w komunikacie na profilu zespołu Aston Martin Aramco Cognizant F1 Team.

Obecność RL9 na torze została odnotowana przez większość światowych mediów sportowych. Od kilku dni wokół Roberta Lewandowskiego toczy się saga związana z transferem. Najprawdopodobniej polski zawodnik opuści Bayern Monachium. Warto przy okazji przypomnieć, że niemiecki klub współpracuje od kilku lat z marką Audi, a model e-tron GT to aktualny, „służbowy” samochód Roberta.

Zobacz: Robert Lewandowski ma nowy samochód. Kupił używany, ale to prawdziwa perełka

Polski piłkarz to zagorzały fan motoryzacji. Przez ostatnie lata mogliśmy oglądać jego zdjęcia w różnych, najdroższych samochodach. W jego garażu znajdują się topowe modele Ferrari, Bentleya, Porsche, a także wielu innych marek. Być może po ostatnim wyścigu dołączy do nich jeszcze Aston Martin.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze