Richard Hammond krytykuje Stiga. Chodzi o Porsche 911

Richard Hammond uważa, że Ben Collins, przez lata wcielający się w rolę legendarnego Stiga, kompletnie „zdewastował” swoje Porsche 911.

Richard Hammond od czasu do czasu publikuje na YouTube filmiki, w których komentuje samochody należące motoryzacyjnych influencerów i celebrytów.

W najnowszym wideo były prezenter „Top Gear” wypowiada się między innymi na temat Forda Mustanga GT350 należącego do TJ Hunta, w którym silnik V8 zastąpiono jednostką RB26 z Nissana GT-R czy Lamborghini Huracan STO w nietypowym kolorze będącym własnością Shmee150.

Wśród samochodów, które stały się bohaterami najnowszego nagrania znalazło się również Porsche 911 Turbo należące do Bena Collinsa, który przez lata występował w programie „Top Gear” jako Stig. O ile sam wybór auta przypadł do gustu Hammondowi, to dziennikarz niezwykle krytycznie odnosi się do sposobu, w jaki Collins dba o samochód. Zdaniem Hammonda Porsche jest „zdewastowane” przez automatyczne myjnie:

Nie ma ani jednego centymetra kwadratowego lakieru, który nie zostałby zniszczony, a powodem jest to, że, jak sam przyznajesz, regularnie zabierasz go do myjni samochodowej.

Koniec końców, Richard Hammond przyznał, że poobijane Porsche 911 to „fajna sprawa”, ale tylko pod warunkiem, że auto zostało poobijane na torze. Jednak jeśli zły stan samochodu został spowodowany przez zwykłe niedbalstwo właściciela, to wtedy taka sytuacja zasługuje na mocną krytykę.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze