Paula Lazarek

Rezvani Hercules 6×6 – terenowy mocarz będzie miał ponad 1000 KM? Już jutro się okaże

Trzeba przyznać, że marka Rezvani potrafić "robić dobry marketing" wokół swoich samochodów. Entuzjaści terenowej jazdy czekają już z niecierpliwością na "boga wszystkich ciężarówek". Podobno model Hercules 6x6 będzie najmocniejszym sześciokołowym modelem na świecie.

Chociaż to jeszcze nieoficjalne, ale już od dłuższego czasu mówi się, że sześciokołowy model Hercules 6×6 napędzi Hercules „turbo-mocny” silnik 6,2-litrowyeV8 z doładowaniem o mocy 1000 koni mechanicznych i momentem obrotowym rzędu 1180 Nm. 

Terenowe dzieło Rezvani będzie zbudowane na podwoziu jeepa Wranglera, a na poniższym filmie zapowiadającym premierę możemy zobaczyć, że niektóre elementy nadowozia wiele czerpią z wyglądu Jeepa Gladiatora. Te ogromne koła i solidne felgi z pewnością poradzą sobie w najtrudniejszych warunkach drogowych.

Z pewnością producent nie będzie oszczędzał na funkcjonalnych, jak i „militarnych” dodatkach. W końcu znany jest z kuloodpornych paneli nadwozia jak i szyb w swoim flagowym, wojskowym modelu Tank. 

Rezvani już jutro tj. 10 listopada pokaże w całej okazałości swój mocarny model, producent zapowiada, że już w następnym roku dostarczy samochód do klientów, którzy jeszcze przed premierą go zarezerwowali. 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze