Katarzyna Frendl

Renault Polska partnerem Polskiego Związku Narciarskiego

Renault Polska zostało Partnerem Oficjalnym Polskiego Związku Narciarskiego. W ramach współpracy Renault przekazuje 25 samochodów do wykorzystania na potrzeby PZN.

Oficjalne podpisanie umowy odbyło się dziś w salonie Renault Warszawa. Logo Renault znajdzie się na kombinezonach startowych zawodników w takich dyscyplinach jak skoki i biegi narciarskie, narciarstwo alpejskie czy snowboard. Z samochodów Renault skorzysta m.in. kadra skoczków.

Umowa została podpisana na 2 lata. Polski Związek Narciarski otrzymał do użytkowania 25 samochodów, w tym: 10 modeli Renault Kadjar, 11 Renault Trafic i 4 Renault Master. Renault przekazało model Kadjar w najwyższej wersji wyposażenia Bose dCi 130 4×4. Renault Trafic Passenger oferuje miejsce nawet dla 9 osób z bagażami i liczne możliwości aranżacji wnętrza. Przekazane Mastery zapewnią bezpieczny transport sprzętu sportowego.

– Cieszę się, że po raz kolejny mamy okazję współpracować z firmą Renault. Można powiedzieć, że samochody Renault przeszły już u nas długotrwałe testy i świetnie się sprawdziły. Nasze potrzeby transportowe są ogromne i partner oferujący tak nowoczesne i bezpieczne auta jest dla nas bardzo ważny – mówi Apoloniusz Tajner, Prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

– Popularność sportów zimowych jest w  Polsce bardzo duża. Dotyczy to zarówno liczby osób regularnie śledzących wyniki sportowców, jak i tych, które uprawiają sporty zimowe rekreacyjnie. Renault od wielu lat wspiera różne wydarzenia sportowe, promując aktywny tryb życia, np. biegi – wyjaśnił Grzegorz Zalewski, Dyrektor Generalny Terytorium East Renault.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Potwierdzam super autka…

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze