Renault Arkana na pierwszych zdjęciach

Renault na salonie samochodowym w Moskwie zaprezentowało showcar Arkana - crossovera coupe, będącego zapowiedzią nowego modelu przeznaczonego na światowe rynki. Design ma być mocnym atutem tego modelu.

Segment C jest obecnie najbardziej dynamicznie rozwijającym się segmentem na rynku motoryzacyjnym i jednocześnie najbardziej konkurencyjnym, w szczególności jeśli chodzi o SUV-y. Potrzeby klientów stają się coraz bardziej zróżnicowane. Renault Arkana chce odpowiedzieć na nie, łącząc elegancję coupe z solidnością SUV-a.

Obrazuje to zwiększony prześwit, poszerzone nadkola i 19-calowe obręcze kół. Wysoką dolną część nadwozia i ścięty dach wzbogacają chromowane boczne listwy i panoramiczny dach.

Showcar Arkana jest unikatowym crossoverem coupe, który idealnie łączy klasyczną elegancję z siłą SUV-a. Wyposażyliśmy go we wszystkie atrybuty właściwe marce Renault, obdarzając go muskularną stylistyką, siłą i zmysłowością we francuskim stylu. – powiedział Laurens van den Acker – dyrektor ds. designu przemysłowego Renault.

Nowy model będzie produkowany i sprzedawany w wielu krajach świata, w pierwszej kolejności w Rosji już w 2019 roku. W dalszej kolejności Renault Arkana będzie produkowane i dystrybuowane na terenie Azji i w innych częściach świata. Ten sam unikatowy design zostanie odpowiednio dostosowany do oczekiwań lokalnych rynków.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze