Redline - jeansy motocyklowe dla kobiet

03 września 2013
Redline Selene to jeansy dla kobiet wykonane z wykorzystaniem outlastu i kevlaru. Model Selene charakteryzuje się średnim stanem spodni, czyli zdaje sie byc uniwersalny dla większości kobiet.
Loading module...
Spodnie motocyklowe dla kobiet - dżinsy Redline Selene Outlast

fot. Redline

Dzięki zastosowaniu streczu Selene mają być elastyczne i idealnie dopasowane do budowy ciała kobiety. Po raz pierwszy w Polsce jeansy motocyklowe mają wkładkę z outlastu, zastosowaną w rejonie tylnych kieszeni, aby zapewnić motocyklistce komfort termiczny. Mimo cywilnego wyglądu, Selene wyposażono w zabezpieczenia, które mają za zadanie chronić skórę przed oparzeniem, przecięciem, czy obtarciem. Za tego rodzaju ochronę odpowiada kevlar (DuPont), który można znaleźć w rejonie kolan spodni, pośladków i na biodrach. Na kolanach spodni znajdują się też regulowane i wyjmowane protektory SAS-TEC z certyfikatem CE.

W modelu Selene istnieje też możliwość zamocowania rzepem protektorów biodrowych oraz protektora kości ogonowej (opcjonalnie KNOX lub SAS-TEC). Podobnie jak inne modele jeansów Redline, Selene mają dłuższe nogawki, dzięki czemu nie podwijają się wysoko podczas siedzenia na motocyklu. Producent wymyślił też możliwość skracania nogawki oraz zaczepienia nogawki o sznurowadło lub but.

Redline Selene produkowane są w Polsce.

Cena Redline Selene: 445 złotych

 

Już niebawem Motocaina przetestuje dla Was ten model dzinsów dla motocyklistek.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!