Rebelhorn Rebel Lady w wersji jednoczęściowej – nowość 2021

Rebelhorn Rebel Lady w wersji jednoczęściowej – nowość 2021

15 marca 2021
1
Rebelhorn Rebel Lady to kombinezon, który powstał przy współpracy z motocyklistkami. Do dostępnej od ubiegłego roku wersji dwuczęściowej dołączyła jednoczęściowa.

Rebelhorn Rebel Lady to kombinezon, który powstał przy współpracy z polskimi motocyklistkami. To one podpowiedziały, na to zwracają uwagę motocyklistki przy wyborze odzieży i czego brakuje im w produktach dostępnych na rynku. Gdy wyszły egzemplarze testowe, motocyklistki mogły ich użyć i ocenić starania producenta. Te opinie były bazą do wprowadzenia ostatnich poprawek przed startem masowej produkcji.

W marcu 2021 zadebiutował kombinezon Rebel Lady w wersji jednoczęściowej, uszyty z miękkiej bawolej skóry. Została ona zupełnie inaczej wyprawiona niż w męskim modelu, dzięki czemu jest milsza w dotyku. Krój, panele elastyczne i ochraniacze slimline (SAS-TEC CE-level 1 i 2) podkreślają kobiecą sylwetkę i świetnie się do niej dopasowują.

Rebel Clima System to obszerne perforowane fragmenty, podszewka mesh, jak i kanał wentylacyjny wewnątrz garbu. Kombinezon przeszyto podwójnymi i potrójnymi aramidowymi nićmi, dodano wzmocnienia Superfabric, a newralgiczne miejsca mają dodatkową warstwę Kevlaru.

Można go już nabyć w cenie ok. 2500 zł, w poniższych wersjach kolorystycznych:

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!