Ramona w nowej rajdówce!

Ramona Karlsson, która straciła rajdówkę w pożarze podczas Rajdu Nowej Zelandii, może liczyć na wsparcie szwedzkiego Mitsubishi Motors i dostarczenie nowego Mitsubishi EVO X na Rajd Niemiec.

Rajdówka Ramony i Miriam była ubezpieczona, ale nowy samochód był potrzebny jeszcze przed zakończeniem procesu wypłaty odszkodowania, by dobrze przygotować się do startu w Rajdzie Niemiec. Z pomocą przyszedł sponsor – Mitsubishi Motors, który dostarczy nowego Lancera:
– Wspieramy Ramonę i Miriam, bo jest bardzo ważne, by kontynuowały sezon. One robią coś wyjątkowego i pokazały, że mogą należeć do światowej czołówki. Powinny startować w konkurencyjnym samochodzie i jak najszybciej w nim zasiąść – mówił Niclas Larsered, kierownik ds. marketingu w Mitsubishi Motors Szwecja.

Miriam i Ramona są szczęśliwe
fot. ramonarallying.com

Kibice Ramony i Miriam również nie zostawili zawodniczek w potrzebie, organizując akcję zbiórki na zakup nowego samochodu. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło:
– Odetchnęłam, że możemy już rozpocząć przygotowania do kolejnego rajdu. Evo X to naszym zdaniem najlepszy samochód w klasie i nim chcemy kontynuować sezon. Jesteśmy bardzo zadowolone z udanej współpracy z Mitsubishi i dziękujemy za pomoc w tej kłopotliwej sytuacji – mówiła Ramona.

Wypadek wyglądał bardzo groźnie
fot. ramonarallying.com

Rajd Niemiec, który odbędzie się 24 sierpnia, to pierwsza runda tych zawodniczek po nawierzchni asfaltowej. Dzięki pomocy Mitsubishi zostało jeszcze trochę czasu, by się na to wyzwanie dobrze przygotować.

O utracie rajdówki pisałyśmy tutaj.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze