Rajd „Wielkopolanki za Kółkiem” już 11 marca

Jedenastego marca, w niedzielę, w powietrzu pachnieć będzie już wiosną. Kobiety mają swoje święto, a ich koledzy z Automobilklubu Wielkopolski od kilkunastu już lat dla swoich wybranek i koleżanek przygotowują imprezę turystyczno-nawigacyjną - „Wielkopolanki za Kółkiem".

Imprezę specyficzną, bo dostępną tylko dla płci pięknej. Mężczyźni, nawet najbardziej zainteresowani motoryzacją, nie mają w tym dniu wstępu na Tor Poznań. W tę niedzielę, nitka Toru Poznań przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla Pań. Będą one mogły wykazać się tutaj swoimi umiejętnościami podczas kilku prób sprawności. Z pewnością nie jednej z nich poziom adrenaliny podniesie się znacznie.

Poza próbami samochodowymi, uczestniczki będą mogły konkurować pomiędzy sobą w konkursie strzeleckim oraz w ciekawych próbach zręcznościowych. Nie zabraknie również konkursu na najładniej i najciekawiej przebraną (ubraną) załogę.

Poza Torem, zawodniczki zmierzą się z dwoma odcinkami turystyczno -nawigacyjnymi, gdzie na podstawie dostarczonych na starcie materiałów, będą musiały drogami Powiatu Poznańskiego, odwiedzić kilkanaście wskazanych obiektów. Trasę będą musiały pokonać dokładnie tak, jak przewidzieli jej autorzy i w ściśle określonym czasie, ale zgodnie z przepisami! Każdy błąd i każde spóźnienie jest odpowiednio punktowane i oddala od zwycięstwa.

Zwyciężczynie z pewnością będą zadowolone z pucharów, upominków oraz samochodów na weekend z pełnymi zbiornikami paliwa od kilku poznańskich dealerów.

Rajd „Wielkopolanki za Kółkiem” jest współfinansowany ze środków Powiatu Poznańskiego.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze