Rajd "Wielkopolanki za Kółkiem" już 11 marca

Rajd "Wielkopolanki za Kółkiem" już 11 marca
Jedenastego marca, w niedzielę, w powietrzu pachnieć będzie już wiosną. Kobiety mają swoje święto, a ich koledzy z Automobilklubu Wielkopolski od kilkunastu już lat dla swoich wybranek i koleżanek przygotowują imprezę turystyczno-nawigacyjną - „Wielkopolanki za Kółkiem".

Rajd "Wielkopolanki za Kółkiem" już 11 marca
Imprezę specyficzną, bo dostępną tylko dla płci pięknej. Mężczyźni, nawet najbardziej zainteresowani motoryzacją, nie mają w tym dniu wstępu na Tor Poznań. W tę niedzielę, nitka Toru Poznań przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla Pań. Będą one mogły wykazać się tutaj swoimi umiejętnościami podczas kilku prób sprawności. Z pewnością nie jednej z nich poziom adrenaliny podniesie się znacznie.

Poza próbami samochodowymi, uczestniczki będą mogły konkurować pomiędzy sobą w konkursie strzeleckim oraz w ciekawych próbach zręcznościowych. Nie zabraknie również konkursu na najładniej i najciekawiej przebraną (ubraną) załogę.

Rajd "Wielkopolanki za Kółkiem" już 11 marca

Poza Torem, zawodniczki zmierzą się z dwoma odcinkami turystyczno -nawigacyjnymi, gdzie na podstawie dostarczonych na starcie materiałów, będą musiały drogami Powiatu Poznańskiego, odwiedzić kilkanaście wskazanych obiektów. Trasę będą musiały pokonać dokładnie tak, jak przewidzieli jej autorzy i w ściśle określonym czasie, ale zgodnie z przepisami! Każdy błąd i każde spóźnienie jest odpowiednio punktowane i oddala od zwycięstwa.

Rajd "Wielkopolanki za Kółkiem" już 11 marca

Zwyciężczynie z pewnością będą zadowolone z pucharów, upominków oraz samochodów na weekend z pełnymi zbiornikami paliwa od kilku poznańskich dealerów.

Rajd „Wielkopolanki za Kółkiem” jest współfinansowany ze środków Powiatu Poznańskiego.

Rajd "Wielkopolanki za Kółkiem" już 11 marca

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.