Rajd BAJA GOTHICA 2012

Wszystkie kobiety jeżdżące w terenie motocyklami, quadami, atv i samochodami zapraszamy do startu w rajdzie BAJA GOTHICA, który odbędzie się w dniach 4-6 maja 2012 w Koronowie.

fot. bajagothica.com

BAJA GOTHICA to międzynarodowy rajd nawigacyjny typu cross country, zlokalizowany w przepięknej okolicy Zalewu Koronowskiego. Stworzony dla pasjonatów jazdy off road, poruszających się motocyklami, quadami, utv i oczywiście samochodami terenowymi. Świetnie dobrane trasy spełnią oczekiwania kierowców sportowych, ale również tych, którzy w jeździe terenowej stawiają dopiero pierwsze kroki.

Trasa rajdu umożliwia przejazd pojazdami terenowymi, niezmodyfikowanymi-fabrycznymi, dlatego wprowadziliśmy klasę turystyczną, która wystartuje po przejeździe pojazdów prowadzących rywalizację czasową. Czytelny i nieskomplikowany road-book (książka drogowa) nie będzie stanowić problemu nawet dla osób startujących po raz pierwszy.

Imprezę zaczynamy w piątek od prologu w Koronowie, a kończymy w niedzielę w godzinach popołudniowych. Przewidzieliśmy trzy etapy: pierwszy, nocny, rozegrany będzie już w piątek po prologu, drugi – najdłuższy – w sobotę i trzeci, troszkę krótszy, w niedzielę. Łączna długość etapów to blisko 400 km!

Baza całego wydarzenia zlokalizowana będzie w turystycznych Pieczyskach, nieopodal gościnnego miasta Koronowo.

Na starcie rajdu będziecie mogli spotkać Joannę Modrzewską, zawodniczkę wspieraną przez portal Motocaina.pl.

Więcej informacji o rajdzie znajdziecie na stronie http://bajagothica.com/

Zaraz po zakończeniu rajdu na naszym portalu zostanie opublikowana foto i video relacja z Baja Gothica 2012.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze