Karolina Chojnacka

Puchowe kurtki od Ducati, czyli motocyklowy styl na zimę

Współpraca między dwiema włoskimi markami, Ducati i Ciesse Piumini, zaowocowała specjalną edycją trzech wysokiej jakości puchowych kurtek na sezon jesień-zima 2020/21.

Puchowe kurtki od Ducati i Ciesse Piumini mają stanowić idealne połączenie podstawowych wartości obu marek, takich jak nowoczesna technologia, design i lekkość, jednocześnie reprezentując ich historię, pasję i dynamizm.

Propozycja stworzona dla Ducati przez Ciesse obejmuje puchową kurtkę 800 Fill Power, stanowiącą idealne połączenie technologii i wydajności. To wybrana do jesiennej kolekcji damskiej klasyczna puchowa kurtka o nowoczesnym kroju. Do kolekcji męskiej wybrano funkcjonalny i wszechstronny model kurtki do ubrania w każdej sytuacji. Na zimę przygotowano męską kurtkę z tkaniny softshell, której czerwone detale Ducati dodają elegancji i dynamiki.

Przeczytaj też: Test Ducati Scrambler Sixty2

Andrea Ferraresi, dyrektor Ducati Centro Stile, wyznał:

Współpraca pomiędzy Ducati i Ciesse Piumini łączy w sobie charakterystyczne cechy dwóch włoskich marek, łącząc styl i wydajność w wyjątkową i innowacyjną kolekcję. Jesteśmy przekonani, że dzięki partnerstwu, w które głęboko wierzymy, nasi fani będą mogli cieszyć się ekskluzywnym i modnym produktem w chłodniejsze pory roku.

Fabio Primerano, właściciel marki Ciesse Piumini, dodał:

Jesteśmy bardzo dumni z tej współpracy, ponieważ zapewnia ona ogromną przestrzeń dla naszego know-how w zakresie innowacji, stylu i jakości.

Sportowy duch, doskonałość w projektowaniu, ambicja, osiągi i doświadczenie to wspólne wartości, którymi kierują się innowacje i jakość. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu partnerstwu będziemy w stanie rozwijać i przekazywać coraz bardziej innowacyjne pomysły, które dotyczą przyszłości.

Kurtki można kupić w oficjalnym sklepie internetowym Ducati, TUTAJ

Przeczytaj też: Kawiarnia motocyklowa Ducati

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze