Przerażający wypadek na autostradzie. Samochód spadł z wysokiego wiaduktu!

Trudno powiedzieć co dokładnie było przyczyną tego zdarzenia, ale jednego można być pewnym - ktoś tu nie odrobił lekcji z budowy wiaduktów.

Nawet oglądając to nagranie kilka razy, nie jest łatwo stwierdzić, co dokładnie się stało. Widzimy najpierw stojące na poboczu Porsche Macan. W kadrze pojawiają się kolejne pojazdy w tym biały dostawczak, który gwałtownie skręca w lewo, prawie przewraca się na bok i uderza w osobówkę. Siła jest na tyle duża, że samochód wielokrotnie obraca się wokół własnej osi, zawisa na krawędzi wiaduktu i spada z niego.

Tragiczny wypadek – ciężarówka dosłownie roztrzaskała samochód

Co doprowadziło do tego nieszczęścia? Wiele wskazuje na to, że dostawczak najechał na coś, a konkretnie na metalowy pręt, będący elementem konstrukcyjnym wiaduktu. To było powodem zatrzymania się Porsche i to wytrąciło kolejny pojazd z równowagi, a może nawet uszkodziło elementy zawieszenia lub układu kierowniczego.

Przerażająca sytuacja – samochód nadział się na barierę ochronną!

Nie wiemy czy był to efekt błędu konstrukcyjnego lub czyjegoś zaniedbania. Zdecydowanie poważnym zaniedbaniem było zbudowanie tak wysokiego wiaduktu z tak niskim murkiem. Chociaż spadnięcie z niego stwarza śmiertelne zagrożenie, nikt nie pomyślał, żeby zrobić trochę wyższy murek lub umieścić na nim jakieś dodatkowe zabezpieczenia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze