Przejechała przez chodnik i uderzyła w zaparkowane auta. Niedawno odebrała prawo jazdy

Trzy uszkodzone samochody to bilans zdarzenia spowodowanego przez młodą kobietę. Przyczyną kolizji był prawdopodobnie brak doświadczenia oraz stres za kierownicą.

Na ul. Jana III Sobieskiego w Białej Podlaskiej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca Toyotą 20-letnia mieszkanka gminy Kodeń, skręcając w prawo, straciła panowanie nad pojazdem. Pod tym enigmatycznym stwierdzeniem, prawdopodobnie kryje się tak zwane „pomylenie gazu z hamulcem”, jak zwykło określać się sytuację, w której ktoś mocno wciska gaz, a widząc że auto wyrywa do przodu, w panice wciska go jeszcze mocniej.

Spowodowała kolizję, bo chciała wjechać pod prąd

Auto przejechało przez chodnik i pas zieleni, po czym uderzyło w dwa stojące na parkingu samochody. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń i zakończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach.

Wystarczy włączyć awaryjne i można jechać pod prąd? Ta kierująca tak uważała

W czasie kontroli przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 20-latka miała prawo jazdy od zaledwie dwóch tygodni. Była trzeźwa. Została ukarana „maksymalnym mandatem”, co chyba oznacza 500 zł (policja nie określiła dokładnie wymiaru kary i czy nie stwierdzono kumulacji wykroczeń, co mogłoby podnieść kwotę mandatu).

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

prawko może i odebraliby ale nic tym dobrego nie zrobią, ludzi trzeba uczyć,3- godzin praktyki to nic….

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

teraz powinni jej odebrać prawo jazdy

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze