Przefrunęła w BMW przez rondo

Żartownisie powiedzą pewnie, że kierująca tuż przed wypadkiem usłyszała komunikat z nawigacji „na rondzie prosto”. Sprawa jest jednak dość poważna.

Zdarzenie miało miejsce w USA. Kamery monitoringu nagrały jak w środku nocy BMW M4 z dużą prędkością wjeżdża na rondo. Auto pojechało prosto, uderzając w znajdujący się pośrodku głaz oraz drzewa. Nie zatrzymały one pojazdu, tylko sprawiły, że wzbił się w powietrze i wylądował kilkanaście metrów dalej. Wraz z samochodem w powietrze wzleciał też ważący niemal 140 kg głaz, który uszkodził zaparkowane przy ulicy samochody.

Ze względu na późną porę ulica i chodnik były puste, więc nikt postronny nie został ranny w tym zdarzeniu. Obronną ręką wyszła z niego również kobieta prowadząca BMW, w co trudno uwierzyć, oglądając to nagranie.

Kierująca może mieć teraz poważne kłopoty, ponieważ oprócz zniszczenia kilku samochodów oraz ronda, ciążą na niej zarzuty prowadzenia pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Co by wyjaśniało dlaczego nie zauważyła, że dojeżdża do ronda.

Jak powiedzieli lokalni mieszkańcy, to nie jest pierwszy taki wypadek na tym skrzyżowaniu. Kilkukrotnie już kierowcy prowadzący pod wpływem, pokonywali je prosto.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Anonymous - 5 marca 2021

Chyba było z telemarkiem, dałbym 9 ale była podpórka przy lądowaniu.

Anonymous - 5 marca 2021

Jesz sobie kolację, a za oknem przelatuje BMW 🙂

Anonymous - 5 marca 2021

Skoro to nie pierwszy taki wypadek, to moim zdaniem lokalne władze powinny zaznaczać miejsce lądowania kolejnych kaskaderów i ufundować nagrodę za pobicie rekordu 🙂

Anonymous - 5 marca 2021

Ale kogo tu żałować jedynie rozbitego fajnego auta przecież nie głupoty kierowcy

Anonymous - 5 marca 2021

I cyk beemkę na copart. Polak kupi 🙂

Anonymous - 5 marca 2021

Jak to dobrze ze to nie byl vw no pewnie nie bylo by kogo ratowac

Anonymous - 5 marca 2021

To powinien być DeLorean i skoczyć w przeszłość 🙂

Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze