Katarzyna Frendl

Promocja na paliwo – lista stacji, na których dalej obowiązują rabaty, m.in. Orlen, BP, Shell i Circle K

Promocja na paliwo to hit wakacji, ale cześć ze stacji zdecydowała się przedłużyć akcje. Oto lista stacji i warunki promocji na tańsze paliwo.

Spis treści

Akcja promocyjna na paliwo była komunikowana przez praktycznie wszystkie stacje paliwowe w Polsce, choć jedni uciekali się do konkretnych rabatów, inni (np. Avia) oferowali tańszą cenę już na pylonie. Z końcem wakacji promocja na paliwo w większości przypadków miała się zakończyć w wielu koncernach, jednak części firm spodobał się spory wzrost zainteresowania kupnem paliwa dzięki rabatowi. Jak przedstawiają się obecnie promocje na poszczególnych stacjach i na jakich zasadach możemy liczyć na tańsze paliwo?

Orlen – promocja na paliwo

Do 15 września uczestnicy programu VITAY będą mogli zatankować paliwo z rabatem 30 groszy za litr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny z rabatem 40 groszy za litr – przekazał Daniel Obajtek na Twitterze.

Promocja na paliwo Orlen

Tym samym Orlen utrzymał swoją wakacyjną promocję i zachęca do odwiedzin swoich 1800 stacji rozsianych w całej Polsce. Każdy dodatkowo zatankowany litr benzyny lub oleju napędowego powyżej 50 litrów jest rozliczany według ceny wyświetlanej na dystrybutorze w trakcie tankowania.

BP – promocja na paliwo

Przedłużamy do odwołania naszą promocję paliwową „-30 gr” na dotychczasowych warunkach: dla klientów z zarejestrowaną kartą lojalnościową Payback rabat – 30 gr/litr za zakup benzyny lub diesla oraz – 10 gr/litr za zakup LPG. Dla klientów z niezarejestrowaną kartą Payback rabat – 10 gr/litr za zakup dowolnego rodzaju paliwa – czytamy w informacji prasowej BP.

Promocja na paliwo – szczegóły akcji na BP

Poniższe oferty sumują się.

Rabat na dowolne paliwo (paliwa regularne, premium i LPG)

  • 30 gr/l dla klientów z zarejestrowaną kartą PAYBACK
  • 10 gr/l dla klientów z niezarejestrowaną kartą PAYBACK i klientów tankujących LPG

Dodatkowo:

  • Bon rabatowy 3 zł na zakupy w Wild Bean Cafe i myjni przy zatankowaniu minimum 25 litrów 
  • Hot dog kolektor, czyli szósty dowolny hot dog gratis
  • Promocje w sklepie bp

Promocja na paliwo na 570 stacjach stacjach BP trwa do odwołania.

Promocja na paliwo – Lotos

Spółka LOTOS Paliwa przedłuża na wrzesień ogólnopolską promocję „Tankuj taniej z programem Navigator -30 gr/ l”. Promocja rabatowa skierowana jest do nowych oraz dotychczasowych uczestników programu Navigator. Do końca września czeka na nich rabat w wysokości 30 groszy na litr paliwa. Akcja obejmuje maksymalnie 3 tankowania w miesiącu, nie więcej niż 50 litrów każde.

Ogólnopolska promocja „Tankuj taniej z programem Navigator -30 gr/ l” rozpoczęła się w lipcu i początkowo miała trwać przez całe wakacje. Ze względu na duże zainteresowanie akcją, sieć stacji LOTOS wydłuża promocję do końca września. Rabat dotyczy paliw typu standard oraz premium (z promocji wyłączono LPG). Akcja obejmuje maksymalnie 3 tankowania w miesiącu, nie więcej niż 50 l każde. Koszt każdego kolejnego litra paliwa zatankowanego powyżej 50 l rozliczony zostanie według widocznej na pylonie stawki obowiązującej na stacji paliw, na której realizowana jest transakcja. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi aktywnymi na stacjach paliw LOTOS.

W celu otrzymania rabatu -30 gr/ l paliwa klient musi spełnić jeden warunek, tj. być aktywnym uczestnikiem programu Navigator, czyli mieć zarejestrowaną tradycyjną lub wirtualną karte Navigator na stronie lotosnavigator.pl lub w aplikacji Navigator oraz zaakceptowany aktualny regulamin programu. Wówczas na swoim koncie w aplikacji Navigator lub na stronie lotosnavigator.pl udostępnione zostaną mu trzy kupony rabatowe, które będą ważne do końca miesiąca. Aby skorzystać z promocji klient przy transakcji powinien przedstawić kasjerowi aktywną kartę Navigator (nośnik fizyczny lub kartę online) oraz kupon elektroniczny, który wyświetla się po zalogowaniu się do konta w aplikacji Navigator lub na stronie www.lotosnavigator.pl.

Z promocji wyłączone są transakcje realizowane z użyciem kart LOTOS Biznes i innych kart flotowych akceptowanych na stacjach LOTOS. Promocją nie są objęte paliwa zatankowane do pojemników innych niż bak pojazdu. Za paliwo zrabatowane w promocji nie sąą naliczane punkty Navigator.

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny dedykowany jest rabat w wysokości 38-40 gr/l (w zależności od tego czy tankujemy paliwa standard czy premium).

Shell – promocja na paliwo

Shell przedłuża promocję „Tankuj korzyści”, w której klienci stacji Shell mogą tankować paliwa z rabatami – 30 groszy na litrze benzyny. Oferta specjalna, dostępna dla Klubowiczów należących do programu lojalnościowego Shell ClubSmart, będzie dostępna przez najbliższe cztery tygodnie, do końca września 2022 roku.

Zasady akcji „Tankuj korzyści” nie zmieniają się. Promocja obejmuje paliwa Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel. Benzynę i olej napędowy można kupować z rabatem 30 groszy na litrze. Jednorazowo można otrzymać zniżkę za zatankowanie maksymalnie 50 litrów, czyli 15 złotych. Za każdy litr paliwa zatankowany powyżej określonego limitu, kierowca płaci po cenie regularnej, obowiązującej za wybrany rodzaj paliwa, na danej stacji Shell. Co istotne, rabaty są dostępne przy każdym tankowaniu – bez względu na ich częstotliwość czy liczbę.

Ponadto, także do końca września, obowiązuje rabat na 10 groszy na litrze przy tankowaniu samochodów napędzanych LPG. Jednorazowo rabat przysługuje na zakup 25 litrów Shell AutoGas. Również w tym przypadku kierowcy mogą tankować kiedy chcą i jak często chcą.

Promocja na paliwo Shell

Rabat bez limitów miesięcznych

Z oferty promocyjnej Shell mogą korzystać wszyscy kierowcy należący do programu lojalnościowego Shell ClubSmart. Dotyczy to również nowo zarejestrowanych Klubowiczów. Aby uzyskać rabat, wystarczy przy płatności za paliwo zeskanować aplikację lub kartę Shell ClubSmart. Niższa cena naliczy się automatycznie, proporcjonalnie do ilości zakupionego paliwa. Rabat jest naliczany od ceny regularnej danego paliwa, obowiązującej na odwiedzanej przez kierowcę stacji Shell.

Akcja promocyjna „Tankuj Korzyści” spotkała się z ogromnym zainteresowaniem kierowców. Mamy świadomość, że wraz z początkiem roku szkolnego ruch na drogach, a tym samym zapotrzebowanie na paliwo jeszcze się zwiększą, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Mamy nadzieję, że rabaty na paliwa Shell FuelSave 95, Shell FuelSave Diesel oraz Shell AutoGas będą ważnym uzupełnieniem bogatej oferty promocyjnej, jaka czeka na stałych klientów na stacjach Shell – Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Mobility Shell Polska.

Korzyści dla klubowiczów Shell ClubSmart

Program lojalnościowy Shell ClubSmart jest obecny na polskim rynku już od ponad 22 lat. Klubowicze za zakup paliwa, ale też kawy czy korzystanie z myjni, otrzymują punkty, które mogą wymieniać na nagrody. Wśród nich znajdują się m.in. bony na zakupy w takich sklepach jak np. Biedronka, EURO RTV AGD, Smyk czy na Allegro. Zebrane punkty można również wykorzystać do zapłacenia za paliwo oraz inne produkty dostępne na stacjach Shell. Punktami z programu można także realnie wspomóc wybraną organizację charytatywną, np. Polski Czerwony Krzyż czy Fundację DKMS. Aby dołączyć do Shell ClubSmart wystarczy wejść na stronę www.clubsmart.shell.pl lub pobrać aplikację Google Play lub App Store i wypełnić formularz rejestracyjny. Następnie dodać do swojego konta numer posiadanej plastikowej karty Shell ClubSmart lub wygenerować wirtualną kartę lojalnościową. Każdy nowy Klubowicz otrzyma przy rejestracji 250 punktów.

Moya – promocja na paliwo

Sieć MOYA kontynuuje wakacyjne obniżanie cen paliw. Na stacjach obsługowych wciąż trwa promocja, dzięki której można uzyskać rabat nawet do 30 gr na litrze, taniej można zatankować także na samoobsługowych stacjach MOYA express. Zniżka wynosi aż 20 gr za litr paliwa i nie jest objęta żadnymi warunkami. Wystarczy przyjechać na dowolną stację MOYA express, wpisać kod rabatowy i zatankować.

Promocja obejmuje benzynę bezołowiową 95, olej napędowy oraz uszlachetniony ON MOYA Power – w zależności od dostępności na stacji. Aby uzyskać zniżkę, należy wpisać na słupku kod rabatowy 1824. Stali klienci stacji MOYA express mogą liczyć na dodatkowe promocje. Wystarczy zapisać się do newslettera, aby regularnie otrzymywać zniżki od cen wyświetlanych na pylonach.

Promocja na paliwo Moya

Klienci mogą zakupić tutaj w atrakcyjnych cenach benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz uszlachetniony ON MOYA Power.

Cirkle K – promocja na paliwo

Sieć stacji Circle K uruchamia nową promocję dla swoich klientów. Od dziś do rabatów na paliwo, myjnię i wybrane produkty gastronomiczne, dochodzi jeszcze jeden – kawa lub Hot Dog za 99 groszy. Oferta obowiązuje od 1 września do 2 listopada 2022 roku i mogą z niej skorzystać uczestnicy programu lojalnościowego Circle K.

Circle K promocja na paliwo

Początek września na stacjach Circle K rozpoczyna się pod znakiem rabatów na najczęściej zamawiane przez klientów produkty – hot dogi i kawę z ekspresu. Uczestnicy programu lojalnościowego EXTRA mogą liczyć na rabaty na paliwo, myjnię i wybrane produkty gastronomiczne przez cały rok, a od 1 września do 2 listopada otrzymują również dodatkową zniżkę – wystarczy zatankować 20 litrów dowolnego paliwa z kartą EXTRA, żeby odebrać kawę lub hot doga za jedyne 99 groszy. Rabat obowiązuje na dowolny rozmiar i rodzaj kawy: Cappuccino, Latte, Flat White albo Mocha oraz dowolnego Hot Doga, dostępnego w bogatej ofercie kiełbasek, parówek i sosów do wyboru.

Kończą się wakacje, a wraz z nimi letnie promocje. W tym okresie klienci poszukują nowych ofert, dlatego wraz z początkiem września startujemy z kolejną akcją zniżkową, która obejmuje ulubione produkty naszych klientów. W ramach promocji można kupić ulubioną aromatyczną kawę, gorącą czekoladę, herbatę lub dowolnego Hot Doga dostępnego w różnych smakach za jedyne 99 groszy. Bliskość naszych stacji zlokalizowanych w miastach, w pobliżu osiedli mieszkaniowych, powinna dodatkowo zachęcić do zrobienia sobie chwili przerwy w drodze do pracy i szkoły, czy podczas załatwiania codziennych spraw. – mówi Rafał Droździak, szef Marketingu i Komunikacji w Circle K Polska.

Ponadto, na stacjach Circle K kierowcy nadal będą mogli korzystać ze stałych zniżek na paliwo. Będąc uczestnikiem programu EXTRA, po zatankowaniu 50 litrów, można dalej tankować
w  niższej cenie. Wykorzystując voucher, klient może zakupić 85 litrów paliwa z rabatem do 15 groszy na litrze. To jednak nie koniec korzyści – uczestnicy programu EXTRA, oprócz rabatów na paliwo, zyskują również inne benefity w zamian za tankowanie na stacjach Circle K – m.in. 50% rabat na dowolny program myjni oraz codzienne zniżki na zakup wybranych produktów gastronomicznych oraz sklepowych oznaczonych symbolem „EXTRA z kartą”. Dodatkowo przystępując do programu EXTRA, każdy nowy klient otrzymuje do wyboru kawę lub Hot Doga gratis po zakończonej rejestracji.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze