Prezent marzeń na zbliżające się święta! Z nami taniej!

Tylko do końca grudnia zarejestrowani użytkownicy forum Motocaina mogą oszczędzić kilkastet złotych! Oryginalny prezent z fantazją dla miłośnika motoryzacji? Wiemy jak tego dokonać i powalić na kolana bliską osobę!

Jak co roku każdy z nasz szuka czegoś wyjątkowego dla drugiej osoby, aby jej sprawić radość i odrobinę szczęścia. Stoimy w długich nerwowych kolejkach i godzinami poszukujemy tego czegoś.

Mamy dla Was propozycję, która na pewno ucieszy każdego fana motoryzacji. Zamiast nietrafionych gadżetów motoryzacyjnych zrób coś naprawdę niezwykłego. Pomaluj kask, motocykl bądź samochód aerografem i zaskocz swoim pomysłem kogoś, kogo chcesz obdarować!

A teraz nasza niespodzianka, dla zarejestrowanych na forum Motocaina.pl mamy rabat ważny do końca grudnia. Dzięki niemu zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych! Szczegóły na naszym forum!

Fot. Natalia Bułyk
Fot. Natalia Bułyk

Może dziwić, że już dzisiaj piszemy o świątecznych przygotowaniach, bo przed nami kawał czasu, ale… właśnie teraz, gdy kończy się sezon dla motocyklistów, rozpoczyna się sezon dla motocykla. Zamiast odstawiać go do garażu można przekazać maszynę w ręce artysty rzemieślnika i odmienić całkowicie jego charakter. Mowa oczywiście o artystycznym malowaniu aerografem.  Sezon upiększania właśnie się rozpoczął. Grafik zamówień rośnie w zastraszającym tempie, dlatego nie warto odkładać w czasie takiej niespodzianki. Realizacja zamówienia trwa zwykle kilka dni w przypadku kasków lub nawet kilku lub kilkunastu tygodni w przypadku motocykli i samochodów.

Jeżeli planujesz do tego specjalnie zakup nowego kasku koniecznie skonsultuj model, ponieważ nie każdy nadaje się do tego typu pracy. Następnym krokiem jest wspólne omówienie projektu. Obrazem możesz nawiązać do zainteresowań, książek, ulubionej muzyki obdarowanego albo zdać się całkowicie na artystę. Brokatowe zdobienia, ozdobne litery, możliwości jest wbród! Wyróżnij bliską osobę.

Fot. Natalia Bułyk, projekt realizowany przezPrzemysława Drozda.

Jeżeli to za mało i chcesz komuś odmienić życie, wyślij go do Akademii Aerografu. Niech zmierzy się z tym niezwykłym fachem i pozna artystyczną stronę motoryzacji. Malowanie aerografem to zdecydowanie niszowy zawód na polskim rynku, ale bardzo pożądany i uznawany.

Jeżeli chodzi o ceny – tutaj wszystko zależy od stopnia zaawansowania projektu. Kaski  to zwykle kwota rzędu 1000 złotych. Akademia Aerografu to koszt ok. 1200- 1500 złotych za kurs.

Więcej na temat artystycznego malowania aerografem przeczytasz tutaj.

O rabacie na te unikatowe usługi dla użytkowników forum dowiesz się tutaj.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze