Paula Lazarek

Poznań Motor Show 2022 – data targów

To już oficjalnie, największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej powrócą w przyszłym roku. Szykujcie się!

Targi Poznań Motor Show to wyjątkowy projekt adresowany do wszystkich miłośników motoryzacji. Podczas czterodniowego wydarzenia zwiedzający mogą podziwiać premierowe i przedpremierowe prezentacje modeli samochodów w wykonaniu czołowych, światowych producentów. Pokazy aut koncepcyjnych to z kolei doskonała okazja do tego, aby przekonać się w jakim kierunku zmierza branża motoryzacyjna.

Samochody to jednak tylko część bogatej ekspozycji Poznań Motor Show. Na zwiedzających czekają również motocykle, kampery i przyczepy kempingowe oraz pojazdy ciężarowe. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy samochodowego detalingu, a na głodnych emocji i wrażeń czekają z kolei pokazy motocyklowego stuntu. Program wydarzenia uzupełnią spotkania, prelekcje i konferencje branżowe, w trakcie których zostaną poruszone m. in. zagadnienia związane z elektromobilnością i zrównoważonym transportem.

W 2020 roku, nasza redaktorka naczelna Katarzyna Frendl miała okazję zająć zaszczytne miejsce w gronie ambasadorów Poznań Motor Show 2020.

Największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej powrócą w przyszłym roku. Nowy termin Poznań Motor Show to 7-10 kwietnia 2022 roku.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze