Pościgaj się nowym Touaregiem za darmo

Po jazdach nowym Touaregiem (niebawem nasz test) zakochałyśmy sie w wyścigach. Brzmi dziwnie? Jeśli masz iPhone'a, ściągnij za darmo nową grę i poczuj moc hybrydy lub mocarnego diesla!

Pościgaj się nowym Touaregiem na Twoim telefonie
fot. Apple Store

Volkswagen udostępnił użytkownikom Apple Store grę na iPhone’a umożliwiającą przetestowanie możliwości nowego Touarega. Aplikacja „Volkswagen Touareg Challenge” to wybór jednego z dwóch wersji modelu: hybrydy lub auta z jednostką V6 TDI BlueMotion Technology. Wirtualni kierowcy mogą spróbować swych sił się na jednym z wielu przygotowanych nawierzchni: asfalcie, ziemi, błocie czy śniegu. Pokonanie odcinków na czas to nie lada wyzwanie dla niewprawnych użytkowników iPhone’a.

W tym tygodniu przeczytasz test najnowszego Volkswagena Touarega na Motocaina.pl!

Na naszym telefonie możemy spersonalizować naszego przyszłego SUVa od Volkswagena wybierając mu kolor nadwozia, a czym więcej odcinków pokonamy i czym szybciej to zrobimy, tym więcej możliwości przed nami. Wyzwanie Touarega to również szansa na poznanie Ameryki Południowej (dość pobieżne, ale jednak). Wyścig zaczyna się bowiem w La Marina de Chile (potem w Vina del Mar in Chile), by następnie przenieść się do Wenezueli i Peru.

Te z nas, które po krótkich wirtualnych rajdach pokochają nowego Volkswagena, mogą w aplikacji sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy dealer, poprosić o przesłanie prospektu reklamowego lub umówić się na jazdę próbną.

Zabawa jest BEZPŁATNA, a towarzyszy jej naprawdę dobrana muzyka z VW Sound Foundation. Nam po pierwszych etapach idzie całkiem nieźle i stwierdzamy z pełną mocą, że gra wciąga. Wy musicie spróbować to same!

Grę znajdziesz tutaj.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze