Porsche prezentuje film dokumentalny o kulturze hip hop

Porsche prezentuje film dokumentalny o kulturze hip hop

25 kwietnia 2020
Na szlaku rapu, graffiti, turntablizmu i breakdance’u w Europie: Porsche, wspólnie z dziennikarzem muzycznym Niko Hülsem i hip-hopowym magazynem „Backspin”, przedstawia film dokumentalny pt. „Back 2 Tape”.

Podróż, odbyta Porsche Cayenne S Coupé, koncentruje się na czterech klasycznych dyscyplinach hip-hopu: rapie, turntablizmie (DJingu), graffiti i breakdansie. Niko Hüls spotyka się z muzykami, malarzami i tancerzami, z dala od promocyjnych wyjazdów czy wypełnionych sal koncertowych. 

Gośćmi „Back 2 Tape” są: MC Kool Savas (Berlin), Lord Esperanza (Paryż), Rodney P (Londyn), Falsalarma (Barcelona), Gebuhr (Kopenhaga) i Pete Philly (Amsterdam); DJ Josi Miller (Berlin); tancerze Michael „Mikel” Rosemann (Berlin) i Sune Pejtersen (Kopenhaga); kurator sztuki Nicolas Couturieux (Paryż); specjalista od sneakersów Edson Sabajo (Amsterdam); legendy graffiti Lars Pedersen (Kopenhaga) i El Xupet Negre (Barcelona); a także dziennikarze Miriam Davoudvandi (Berlin) oraz Apex Zero (Londyn).

Przeczytaj również: Porsche tworzy podcast o przyszłości – „Next Visions”

Treści są udostępniane cyfrowo – na Instagramie, TikToku, YouTubie i w Spotify, a całą historię zamieszczono w Newsroomie Porsche, czyli internetowym centrum materiałów związanych z Porsche. Dokument jest już dostępny pod adresem newsroom.porsche.com/back2tape i stanowi drugą częścią serii. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!