Porsche Museum otwiera swoje drzwi dla wszystkich – bezpłatnie, ale wirtualnie

Zgodnie z tegorocznym mottem inicjatywy – „Muzea na rzecz równości: różnorodność i integracja”, w najbliższą niedzielę na Instagramie @porsche.museum będzie można wziąć udział w cyfrowym zwiedzaniu muzeum na żywo.

W Międzynarodowy Dzień Muzeów dwóch przewodników będzie prowadzić zwiedzanie ekspozycji, która obecnie liczy ponad 80 samochodów i zajmuje powierzchnię ponad 5600 metrów kwadratowych. Zwiedzanie odbędzie się w dwóch godzinnych sesjach – po jednej w języku niemieckim i angielskim. Przewodnicy opowiedzą o specjalnych eksponatach i przypomną historię firmy.

Cyfrowa wizyta w muzeum na żywo „zahaczy” o zgromadzone prototypy, pomniejsze sekcje wystawowe, pojazdy wyścigowe oraz samochody seryjne. Każdy zainteresowany może na Instagramie obejrzeć pierwszą wycieczkę w języku niemieckim (start o godzinie 18:30) albo drugą, w języku angielskim (początek o godzinie 00:00, CEST). Zwiedzanie celowo odbywa się poza regularnymi godzinami otwarcia – zgodnie z mottem: „Muzeum dla wszystkich”.

Wycieczki zostaną nagrane także w dodatkowych językach (chińskim, francuskim, włoskim, japońskim, chorwackim, rumuńskim, hiszpańskim, portugalskim i tureckim) i od niedzieli będą dostępne w News TV Porsche.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze