Porsche Cayenne wpadło do stawu z rybami. To było koszmarnie drogie morsowanie

Kierowca sportowego Cayenne zaliczył lodowatą kąpiel w stawie hodowlanym. Na szczęście przeżył.

Do tego nietypowego zdarzenia doszło w piątek 15 stycznia pomiędzy miejscowościami Lisiewice Duże a Guźnia w okolicach Łowicza, w godzinach wieczornych funkcjonariusze służb zostali wezwani nad staw, gdzie zobaczyli „wodujące” Porsche Cayenne. 

Młody kierowca Porsche stracił panowanie nad samochodem na zakręcie i wjechał prosto do stawu z rybami. Funkcjonariusze policji określili, że przyczyną tego zdarzenia było niedostosowanie prędkości do panujących, zimowych warunków na drodze. Na szczęście mężczyzna wydostał się samodzielnie z samochodu i poinformował o całym zdarzeniu odpowiednie służby. 

Na miejscu kierowca został przebadany alkomatem, był trzeźwy. Akcja wyciągania samochodu ze stawu trwała kilka godzin. Ze względu na panujące warunki atmosferycze, wydostanie samochodu spod wody było utrudnione i dopiero specjalistyczny sprzęt z wysięgnikiem poradził sobie z tym zadaniem. 

Kierowca Porsche z pewnością zapamięta na długo ten styczniowy wieczór i lodowatą kąpiel. Nie wiemy na ile zostały wycenione szkody, ale z pewnością naprawa samochodu bogatego w liczne systemy elektroniczne skutecznie obciąży portfel właściciela samochodu. 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Naprawa utopionego auta? To żart?

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze