Porsche 911 trafia do oferty Panka! Wytrzyma dłużej, niż Cayman?

Pamiętacie jak zakończyła się kariera pierwszego Porsche w carsharingu? Panek pamięta doskonale, ale nie zniechęca to firmy do inwestowania w kolejny model z Zuffenahusen.

Przypomnijmy – Porsche Cayman dołączyło do oferty Panka równo rok temu. Wytrzymało w niej… 12 godzin. Auto zostało uszkodzone w wyniku kolizji, którą spowodował inny kierowca. Na jaw wyszło jednak, że wynajmujący samochód był pod wpływem alkoholu (więcej w artykule poniżej).

Porsche Cayman pojawiło się w ofercie Panka! Wytrzymało 12 godzin

Panek nie zraził się jednak i kupił kolejne Porsche i to tym razem 911! Wybór padł na egzemplarz z serii 991, a więc poprzedniej generacji sprzed modernizacji. To ważna informacja dla fanów marki, ponieważ to ostatnie 911 z wolnossącymi silnikami (poza GT3). W tym przypadku jest to wersja Carrera S, co oznacza 3,8 l pojemności oraz równe 400 KM, trafiające na tylną oś. Auto ze skrzynią PDK przyspiesza do 100 km/h w 4,3 s i może jechać nawet 302 km/h.

Audi TT Roadster od Panka spłonęło! Nie wytrzymało traktowania przez klienta?

Pozostaje pogratulować odwagi i dobrego stanu finansów firmy, który pozwala na oferowanie klientom prawdziwych samochodów marzeń. Mamy też nadzieję, że auto długo posłuży we flocie. Również dlatego, że to Porsche 911 ma posłużyć w szczytnym celu, ale więcej na ten temat w przygotowanym przez Panka filmiku, będącym świetnym odtworzeniem sceny z filmu „Miś”.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze