Popularne samochody na wakacje z rodziną. W czołówce Volkswagen Passat i Opel Astra

Codzienne życie Polaków stopniowo wraca do normy, ale tegoroczne wakacje nie będą już tym, do czego są przyzwyczajeni. Podróż za granicę jest ograniczona i nadal wiąże się z ryzykiem zakażenia COVID-19. Jakie zatem kupujemy samochody?

Najbardziej rozsądnym wyborem jest podróż drogą lądową w Polsce lub do nieodległych miejsc u naszych sąsiadów. W tym roku podróż samolotem, autobusem lub pociągiem zastąpią własne samochody, które są również rozsądną inwestycją na przyszłość.

Używane samochody są obecnie praktycznie najtańszymi samochodami, które w dodatku są natychmiast dostępne do odbioru. Rośnie także zainteresowanie finansowaniem zakupu samochodów na raty. 

Najpopularniejsze samochody rodzinne na wakacje w przystępnych cenach: 

  • Opel Astra kombi w średniej cenie 29.000 zł – jest najpopularniejszym kombi na polskim rynku. Ma szeroko dostępne zaplecze serwisowe i zrównoważony stosunek ceny do wartości. 
  • Ford Focus kombi ze średnią ceną 25.000 zł – to prawdopodobnie najtańszy sposób na kombi niższej klasy wśród najpopularniejszych marek. Jest przestronny i ma znakomite właściwości jezdne. Bardziej niezawodny w wersji benzynowej. 
  • Kia Sportage w średniej cenie 59.000 zł – solidny i przestronny oraz ma świetny system składania tylnych siedzeń bezpośrednio z bagażnika. 
  • Nissan Qashqai w średniej cenie 50.000 zł – to popularny przedstawiciel kategorii SUV z celowo zaprojektowaną dużą przestrzenią dla pasażerów i bagażu. 
  • Dacia Duster w średniej cenie 45.000 zł – to najtańszy sposób na mniejszy, rodzinny SUV. Samochód jest przestronny i łatwy w utrzymaniu. 
  • Škoda Octavia kombi w średniej cenie 33.000 zł – najpopularniejszy model wśród czeskich rodzin dzięki doskonałemu połączeniu kosztów zakupu i eksploatacji, niskiej utracie wartości, niezawodności i bezpieczeństwa oraz dużej przestrzeni wewnętrznej i bagażowej. 
  • Škoda Fabia kombi w średniej cenie 26.000 zł – samochód jest nieco mniejszy, ale ma jeszcze niższe koszty eksploatacji niż pierwsza Škoda Octavia i za te same pieniądze można kupić młodszy i rzadziej używany model. 
  • Volkswagen Passat Variant w średniej cenie 33.000 zł – duże kombi dla wymagających, które będzie również pełniło rolę limuzyny. Często jest wyposażony w skórzane fotele i inny luksusowy sprzęt. 
  • Volkswagen Golf Variant w średniej cenie 33.000 zł – bardzo popularne kombi niższej klasy średniej z wystarczająco przestronnym wnętrzem i bagażnikiem oraz doskonale wyposażonym wnętrzem. 
  • Renault Mégane kombi w średniej cenie 34.000 zł – to najtańsze kombi z niższej klasy średniej. W podobnej cenie jest dostępny nowszy model, z mniejszym przebiegiem niż Opel Astra, VW Golf lub na przykład Škoda Octavia. 

Żródło: AAA Auto

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze