Pomagier parkowania

Kamery cofania w luksusowych limuzynach w wyposażeniu standardowym nie dziwią już nikogo, technika poszła jednak do przodu i dziś te miniaturowe urządzenia możemy zainstalować już w każdym aucie... w Twoim również!

Taki gadżet pozwoli Ci dokładnie widzieć wszystkie przedzkody za Twoim samochodem.
fot.chinavision

Kamera cofania to nie tylko atrakcyjny i przydatny element wyposażenia naszego auta. To małe urządzenie daje nam poczucie bezpieczeństwa przy manewrach parkowania i ułatwia wykonywanie ich w każdych okolicznościach. W niektórych samochodach to już standard, ale można także kupić osobno taki sprzęt i zamontować  w swoim własnym pojeździe. 

Car Rear View Parking Camera dostępna jest w Polsce za około 330 zł. Urządzenie pokazuje obraz z dwóch instalowanych tuż pod tablicą rejestracyjną kamer (zestaw wyposażony jest w 5-metrowy przewód). Obraz wyświetlany jest na ekranie o przekątnej 3,5 cala (8,9 cm). Na specjalną uwagę zasługuje fakt, że można obracać go 360 stopni i montować w dowolnym miejscu naszego pojazdu. Urządzenie podłączane jest do gniazdka 12V.

To, że kamery cofania są elementem przydatnym wiemy na pewno, czy jednak warto kupić ten produkt należy dopiero sprawdzić. W każdym razie tak to działa:

Źródło: gadzetomania.pl

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze