Polska premiera dwóch nowych modeli Audi w Poznaniu

Już 27 marca tego roku, podczas wystawy Poznań Motor Show 2014, szerokiej publiczności zostaną zaprezentowane dwa nowe modele spod znaku czterech pierścieni.

– Nazwy premierowych modeli do końca utrzymujemy w tajemnicy – mówi Leszek Kempiński, PR Manager Audi. – Chcemy, by nowe samochody były niespodzianką dla zwiedzających i dla wszystkich miłośników marki Audi. Zainteresowanych zapraszamy od 28 do 30 marca na nasze stoisko w pawilonie 3A Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Tegoroczna ekspozycja Audi prezentuje przede wszystkim sportowe samochody z napędem na cztery koła quattro. Oprócz dwóch premierowych modeli zobaczyć będzie tu można Audi RS 4, Audi RS 5 coupé, Audi RS Q3, Audi RS 7 czy Audi RS 6 Avant.

Sądząc po premierach światowych z ostatniego salonu w Genewie możemy spodziewać się polskich debiutów: Audi TT, Audi S1 i Audi S3 Cabriolet.

 

Jedną z imprez towarzyszących ekspozycji Audi podczas Poznań Motor Show 2014, będzie zlot historycznych modeli wyposażonych w napęd na cztery koła quattro. 29 i 30 marca, na placu Św. Marka na terenie MTP, będzie można obejrzeć ponad 20 legendarnych już samochodów z napędem quattro, które na przestrzeni z górą 30 lat opuściły bramy fabryk w Ingolstadt i Neckarsulm. Udział w poznańskim zlocie zapowiedziały załogi z całej Polski.

W 1980 roku miało miejsce wydarzenie, które na zawsze zmieniło oblicze rajdów samochodowych. Na trasie Algarve Rally ’80 wystartowało Audi z napędem na cztery koła quattro. Doskonałe właściwości jezdne i dynamika, które samochód osiągał dzięki napędowi quattro, wywołały zdumienie w świecie motoryzacyjnym. Dla czterech pierścieni rozpoczął się okres spektakularnych triumfów. To był początek legendy quattro. Dziś legendarny napęd na cztery koła quattro jest dostępny w ponad 160 wersjach Audi produkowanych seryjnie. Każdy kierowca Audi może korzystać z ogromnych możliwości, jakie daje quattro: precyzji prowadzenia, bezpieczeństwa w każdych warunkach drogowych i dynamiki. By uczcić legendę, ale także by pochwalić się swoimi samochodami i wymienić się doświadczeniami z innymi użytkownikami tego napędu, fani Audi quattro spotkają się na zlocie organizowanym przy okazji Poznań Motor Show 2014. „Rok 2014, to dla Audi rok quattro” – mówi Leszek Kempiński, PR Manager Audi. „Na stoisku wewnątrz hali targowej prezentujemy najnowsze modele Audi z napędem quattro, np. Audi RS 7, Audi RS 4 czy Audi RS Q3, a na zewnątrz, na placu przed pawilonem, chcielibyśmy umożliwić fanom zapoznanie się z historycznymi, legendarnymi modelami Audi wyposażonymi w napęd quattro.” Wśród uczestników zlotu znajdą się zarówno rajdowe, jak i bardziej użytkowe modele Audi z napędem quattro, wyprodukowane od lat osiemdziesiątych XX w, aż do czasów współczesnych.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze