Polscy mechanicy wyróżnieni podczas Rajdu Monte Carlo

27 stycznia 2021
Nazwiska wszystkich mechaników nominowanych w ramach kampanii „Miesiąca Mechanika” Castrol zostały wymienione na uczestniczącym w wyścigu samochodzie marki Ford zespołu M-Sport World Rally Team.

Wszystkie osoby oraz firmy nominowane w ramach obchodzonego niedawno „Miesiąca Mechanika” zostały wymienione na samochodzie marki Ford należącym do zespołu M-Sport World Rally Team, który brał udział w Rajdzie Monte Carlo 2021. W ten sposób Castrol w szczególny sposób uhonorowała pracę i zaangażowanie mechaników oraz warsztatów z całej Polski.

Kampania „Miesiąc Mechanika” powstała z inicjatywy firmy Castrol w celu zwrócenia uwagi na mechaników oraz niezależne serwisy, które nie przestały obsługiwać swoich społeczności pomimo pandemii koronawirusa. Firma Castrol poprosiła kierowców o nominowanie swoich ulubionych mechaników oraz serwisów w swoim kraju. Otrzymała ponad 2000 zgłoszeń z Polski, Hiszpanii, Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Przeczytaj też: Kobieta u mechanika

Polscy kierowcy przysłali wiele pozytywnych relacji, pragnąc uhonorować lokalnych mechaników za wyjątkowy poziom obsługi klienta. Jeden z pracowników warsztatu został doceniony za wyjątkową etykę pracy:

Mianuję pana Adama, ponieważ nie znam drugiej tak charyzmatycznej osoby z pasją do mechaniki. Jest zawsze pomocny oraz zawsze potrafi znaleźć przyczynę problemu i usunąć ją. Pan Adam jest bardzo serdeczny i uprzejmy oraz posiada rozległą wiedzę i doświadczenie, co można z łatwością zauważyć w wykonywanej przez niego pracy.

Nominujący doceniali też doskonałą obsługę klienta:

Niezawodny warsztat samochodowy. Doskonale szacuje zakres pracy oraz skutecznie zarządza wysyłką potrzebnych części, informując klienta o czasie oczekiwania oraz kosztach. Często oferuje samochód zastępczy, gdy twój pojazd jest serwisowany lub naprawiany. Uczciwe ceny i bardzo dobra obsługa klienta!

Przeczytaj też: Miesiąc Mechanika – wyraź uznanie dla pracy swojego ulubionego mechanika i wygraj nagrody!

Paul Miller, kierownik ds. marketingu Castrol Europe, wyznał:

Słyszeliśmy tak wiele inspirujących historii na temat poświęcenia mechaników w całym kraju. W ten sposób możemy wyrazić podziękowanie za ich pracę. To wspaniałe, że tak wielu klientów zechciało docenić mechaników, którzy wykonywali dodatkowy wysiłek w tych trudnych czasach. Dzięki współpracy z zespołem M-Sport Ford World Rally Championship możemy im przekazać bezcenne wyrazy uznania.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!