Policyjna akcja zatrzymania (chyba) pijanej kierującej

Dziwne zachowanie innego kierującego nie powinno spotkać się z naszą obojętnością. Doprowadzając do zatrzymania takiego kierowcy możemy pomóc uniknąć tragedii.

Prawdopodobnie taka sytuacja miała miejsce na poniższym nagraniu. Jego autor zauważył podejrzanie poruszający się samochód. Wyraźnie widać, że jego kierowca miał problem z jazdą środkiem pasa, a przed każdym łukiem i zakrętem bardzo zwalniał, jakby bał się, czy uda mu się w nim zmieścić.

Zatrzymanie pijanego kierowcy – szybka akcja policji

Żona autora nagrania, siedząca obok niego, zawiadomiła o sprawie policję, która na nagraniu pojawia się od około 1:30. Radiowóz dogania podejrzane auto, później jedzie obok niego, ale kierowca przez pewien czas ignoruje funkcjonariuszy. Po chwili dochodzi jednak do zatrzymania.

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy. Który był trzeźwy?

Autor zaznacza, że nie zna finału sprawy, ponieważ policjanci podziękowali jedynie za zgłoszenie i nakazali jechać dalej. Jakiś problem z podejrzaną kierującą jednak był. Po wyjściu z samochodu chwiejnie stawiała kroki, a jeden z funkcjonariuszy sam usiadł za kierownicą jej auta, żeby zjechać z drogi w bezpieczne miejsce.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze