Policja pomaga dzikom dostać się na osiedle. Zaraz, co?

Funkcjonariusze policji czasami muszą się angażować w nietypowe zadania, jak eskortowanie dzikich zwierząt. Ale tym razem chyba coś im się pomyliło.

Samochodowa kamera nagrała moment, w którym stadko dzików chciało przejść przez ulicę. Tak się złożyło, że akurat przejeżdżały dwa radiowozy, a jeden zatrzymał się i zablokował na chwilę dwa pasy, aby zwierzęta mogły spokojnie przejść na drugą stronę. Kierowca z kamerą, jadący w przeciwnym kierunku, także się zatrzymał i przepuścił dziki.

Policjant w czasie wolnym urządza sobie pościg. Czy to aby rozsądne?

I wszystko byłoby dobrze, tylko dlaczego policjanci uznali, że ułatwienie stadu dzików wejście na osiedle, jest dobrym pomysłem? Zdarzenie miało miejsce w Olsztynie na al. gen. Sikorskiego i jak łatwo sprawdzić, zwierzęta mogły do niej zawędrować spoza miasta terenami zielonymi. Za widocznym po prawej stronie osiedlem znajduje się trochę drzew, a następnie osiedle domków jednorodzinnych.

Ostre hamowanie na ekspresówce zakończone wypadkiem

Jest tu ktoś z Olsztyna? Jeśli tak, to prosimy o odpowiedź, czy to normalne, że przez te tereny wędruje dzika zwierzyna, a stada dzików dreptają sobie między blokami. Jeśli tak, to wyjaśniałoby to dziwne zachowanie policjantów.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Tak, to normalne.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze