Quantcast
Ewa Kania

Podróżujący Audi strzelali do uciekających przed nimi osób w BMW! W tle porachunki na tle miłosnym?

Do scen niczym z filmu akcji doszło w Płońsku oraz jego okolicach. Między podróżującymi dwoma samochodami wywiązał się pościg i doszło nawet do uszkodzenia auta z broni palnej!

Policjanci z Płońska otrzymali zgłoszenie o strzałach, jakie miały paść w kierunku BMW z innego pojazdu. Jak wynikało z informacji oba auta jechały z dużą prędkością od strony Strachowa w kierunku Płońska. Audi goniące BMW policjanci zatrzymali do kontroli na terenie miasta (jak się domyślamy, zatrzymali na gorącym uczynku).

Próba ucieczki przed policją, zakończyła się śmiercią uciekiniera!

Okazało się, że samochodem kierowała 25-letnia mieszkanka gm. Naruszewo, a wraz z nią podróżował jej mąż i dwóch znajomych. Kierowcą BMW, za którym jechali, był 28-letni mężczyzna, były partner 25-latki, natomiast pasażerką tego auta jego obecna dziewczyna. W czasie przeszukania Audi, pod przednimi siedzeniami policjanci znaleźli trzy sztuki broni pneumatycznej i pałkę teleskopową.

Pościg za skradzionym Mercedesem zakończony strzałami

Funkcjonariusze ustalili, że od dłuższego czasu osoby kierujące oboma pojazdami oraz ich bliscy są ze sobą skonfliktowani. Podróżujący Audi twierdziły, że chciały wyjaśnić „sprawy prywatne” z kierowcą BMW, lecz ten nie zatrzymywał swojego auta. W czasie pościgu 22-letni pasażer Audi oddał kilka strzałów z broni pneumatycznej w kierunku BMW, uszkadzając jego tylną szybę. Wszyscy podróżujący Audi zostali zatrzymani w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. Natomiast 22-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze