Karolina Chojnacka

Podróż w czasie z Audi. Historia motoryzacji jest na wyciągnięcie ręki

Wycieczka online z przewodnikiem Audi sprawia, że historię motoryzacji mamy niemal na wyciągnięcie ręki. Czy też raczej kliknięcie.

Użytkownicy AudiStream mają okazję wirtualnego wejścia w ponad 120-letnią historię inżynierii motoryzacyjnej marki Audi. Nowy streaming „Audi Tradition” przedstawia historię firmy, wykorzystując przy tym materiały filmowe i historyczne. Taką wycieczkę po historii czterech pierścieni prowadzą wykwalifikowani online’owi przewodnicy, którzy również od razu odpowiadają na pytania internautów.

Podróż w czasie z Audi. Historia motoryzacji jest na wyciągnięcie ręki
Podróż w czasie z Audi. Historia motoryzacji jest na wyciągnięcie ręki, fot. materiały prasowe / Audi

Streaming „Audi Tradition” prezentuje historię marki z czterema pierścieniami w logo – od początków, do nowoczesnej, zaawansowanej technicznie produkcji samochodów, od sukcesów w pierwszych zawodach, do zwycięstw Audi w rajdach i wyścigach na całym świecie. Wirtualną podróż w czasie uzupełniają techniczne kamienie milowe ustanowione przez Audi, takie jak napęd na cztery koła quattro, oraz spojrzenie na mobilność jutra.

Internauci, za pośrednictwem komputera lub urządzenia mobilnego, mogą przyłączyć się do tego doświadczenia w zaciszu własnego domu. Wycieczka online prowadzona jest „na żywo” ze studia, przez doświadczonych przewodników, którzy wyjaśniają wszystkie szczegóły. Przewodnicy sami kształtują przebieg około dwudziestominutowego streamingu, prowadząc przy tym dialog z uczestnikami. Widzowie sami wybierają datę i godzinę wirtualnej wycieczki. Streaming jest ogólnodostępny i bezpłatny.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze