Podgrzewane gadżety motocyklowe z aliexpress -TOP 10

Przedstawiamy podgrzewane gadżety motocyklowe, które mogą umilić jesienno-zimowe przejażdżki motocyklowe. W imię zasady: nie ma złej pogody do jazdy motocyklem, są tylko źle ubrani motocykliści.

Spis treści

Podgrzewane gadżety motocyklowe możemy zakupić Chinach za pośrednictwem aliexpress. Można tam płacić przez polskie metody płatności, opisy są tłumaczone na język polski, a europejskie magazyny przyspieszyły terminy dostaw, w niektórych przypadkach nawet do 3 dni. Motocyklowe gadżety są tam prezentowane w szerokiej ofercie produktów. Dziś przeglądamy dla was przydatne, zimowe akcesoria motocyklowe z funkcją grzania.

Podgrzewane gadżety motocyklowe – ogrzewane elementy motocykla

Podgrzewana kanapa motocyklowa 12V – zestaw do montażu

Podgrzewana kanapa motocyklowa 12V – zestaw do montażu
Podgrzewana kanapa motocyklowa 12V – zestaw do montażu

W zestawie do samodzielnego montażu znajduje się mata grzewcza z włókna węglowego (ok. 395mm x 200mm), wraz z przewodami (2,5m) oraz włącznikiem. Do wyboru są 2 stopnie grzania: lekki i mocny, mata ma elektroniczny termostat. Urządzenie wymaga podpięcia do gniazda zapalniczki (są też wersje pod akumulator) i jest wodoodporne. Matę montujemy pod obiciem kanapy – można to zrobić samodzielnie lub u lokalnego tapicera, który będzie dysponował potrzebnymi narzędziami.

Deflektor na szybę motocyklową z regulacją

Deflektor na szybę motocyklową z regulacją
Deflektor na szybę motocyklową z regulacją

Deflektor motocyklowy, zamontowany na górę szyby, skutecznie ogranicza podmuchy zimnego powietrza na kierowcę. Może występować w różnych odcieniach i mieć regulację wysokości. Pod linkiem deflektor akrylowy w małym (282x123mm) lub dużym rozmiarze (360x152mm), z wysięgnikami oraz podwójnymi zawiasami.

Podgrzewane manetki motocyklowe

Grzane manetki

Grzane manetki z inteligentnym termostatem i pięcioma stopniami grzania (obrotowy pierścień). Manetki są wodoodporne, wykonane z gumy TPV i pasują do kierownic 22 mm.

Grzane manetki

Grzane manetki z regulacją temperatury do kierownic 22 mm.

Grzejące osłony manetek
Grzejące osłony manetek

Grzejące osłony z neoprenu do kierownic bez rolgazu, na USB. Szybki montaż, ale nie są wodoodporne.

Mufki motocyklowe

Mufki motocyklowe
Mufki motocyklowe

Mufki motocyklowe mają dwie funkcje, bo jednocześnie grzeją i osłaniają dłonie przed wiatrem. Wykonane ze sztucznej skóry, są wodo- i wiatro-odporne. Wewnątrz można uzyskać temperaturę od 38-58 oC, a przewody mają długość 1,7 m.

Podgrzewane gadżety motocyklowe: ogrzewane akcesoria motocyklistki / motocyklisty

Podgrzewane skarpety motocyklowe

Podgrzewane skarpety
Podgrzewane skarpety

Podgrzewane skarpety z akumulatorem litowym 2600MAH, który powinien trzymać temperaturę przez 5-8 godzin. W zestawie jest pilot do sterowania o 13 m zasięgu i możliwością ustawiania trzech stopni grzania. Skarpety występują w dwóch rozmiarach.

Podgrzewane skarpety
Podgrzewane skarpety

Podgrzewane skarpety na baterie AA lub z akumulatorkami, z regulacją temperatury.

Podgrzewane wkładki do butów motocyklowych

Podgrzewane wkładki do butów
Podgrzewane wkładki do butów

Wkładki oferują 3-stopniową regulację temperatury, którą ustawić można pilotem. Baterie 2100mAh pozwalają na grzanie przez 4-8h. Wkładki mają powierzchnie siatkową, oddychającą i pochłaniającą pot. Odpowiedni rozmiar uzyskuje się przez przycięcie wkładki.  

Podgrzewane rękawice motocyklowe

podgrzewane rekawice
podgrzewane rekawice

Podgrzewane, wodoodporne rękawice w 4 rozmiarach, z bateriami litowymi 2400 Mah (w mankietach), które trzymają ciepło 4-6 godzin. Do ochrony dłoni użyto wielowarstwowego materiału i ochraniaczy z tworzywa, a od strony wewnętrznej dłoni są strefy antypoślizgowe oraz ułatwiające korzystanie z telefonu. W środku rękawice są dodatkowo ocieplone polarem.

Podgrzewany komplet odzieży motocyklowej getry + bluza

Podgrzewany komplet damski odzieży getry+bluza
Podgrzewany komplet damski odzieży getry+bluza

Komplet dostępny jest w 5 rozmiarach dla kobiet i mężczyzn (w kolorze czarnym lub fioletowym). Ma 3 stopnie grzania i można nimi sterować przez aplikację.

Zestaw zasilany przez power bank (brak w zestawie) z 3-stopniową regulacją temperatury.

Podgrzewana kamizelka motocyklowa

Podgrzewana kamizelka
Podgrzewana kamizelka

Można wybrać kamizelkę, która ma od 4 do 11 grzałek oraz w 8 rozmiarach. Kamizelka jest wykonana z nylonu i ma możliwość grzania w 3 trybach. W zestawie nie ma baterii, działa tylko podpięta pod power bank.

Podgrzewana kurtka motocyklowa jako warstwa zewnętrznana zimę

Podgrzewana kamizelka

Kurtka jest dostępna w 5 rozmiarach i 6 kolorach. Ma właściwości wodoodporne i oddychające, ale nie posiada ochraniaczy. W zestawie nie ma też baterii, grzanie działa, gdy jest podpięta pod power bank.

podgrzewane gadżety motocyklowe

Jak widać przeróżne części do motoru są dostępne w wielu wariantach, formach i kolorach, a akcesoriów do motocykla i dla motocyklistów można szukać nie tylko na giełdach, ale i w odległych Chinach. Może czasem okazać się to tańsze niż europejskie odpowiedniki, a przy rosnących cenach paliwa i właściwie wszystkich produktów, taki wybór staje się racjonalny. W zimę z pewnością tego typu produkty sprawią, że każda przejażdżka motocyklowa czy dłuższa podróż upłynie w miłej atmosferze. Podgrzewane gadżety motocyklowe mogą być też świetnym pomysłem na prezent, także walentynkowy.

Komentarze:

Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze