Ewa Kania

„Po co czekać, kiedy można narazić życie całej swojej rodziny” – pomyślał kierowca, wjeżdżając pod pociąg

Doprawdy za nic nie jesteśmy w stanie zrozumieć ludzi, którzy wolą zaryzykować życiem własnym oraz innych, żeby tylko oszczędzić minutę. A takich nie brakuje.

Zwykle nie zajmujemy się sytuacjami, które nie wydarzyły się w Polsce, ale warto rozpowszechnić to nagranie w celach edukacyjnych. Widzimy na nim, jak przed przejazdem kolejowym gdzieś w Argentynie, jedna z rogatek nie opadała do końca. Wykorzystali to kierowcy, którzy przejeżdżali pod nią.

Czerwone światło na przejeździe kolejowym? Dla tych kierowców to powód, żeby wcisnąć gaz

Wśród nich był kierowca Renault Clio, który zatrzymał się na torach. Podobno jego auto uległo awarii. Dokładnie na torach. Nie był w stanie go uruchomić, zjechać korzystając z rozrusznika, ani przepchać? Nie wiemy, jak długo tam stał, ponieważ nagranie jest ucięte i nie ma na nim żadnego zegara. Kierowca wymyślił jedynie, że wysiądzie i wysadzi trójkę swoich dzieci, które siedziały z tyłu. Dlaczego żona pozostała w aucie? To kolejna zagadka.

Audi „utknęło” na przejeździe kolejowym. Kierującego musiała „uratować” policja

Wtedy nadjechał pociąg, auto na szczęście zostało odepchnięte, a nie zmiażdżone i tylko dlatego cała rodzina wyszła z tego samobójczego zdarzenia jedynie poobijana.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze