Quantcast

Pirat drogowy zlekceważył patrol ITD. Teraz stanie przed sądem

Wielu kierowcom wydaje się, że muszą się obawiać tylko patroli policji. Tymczasem nie jest to prawdą i również inni funkcjonariusze mogą nas zatrzymać.

Wszyscy dobrze wiedzą, że Inspekcja Transportu Drogowego skupia się na kontrolowaniu kierowców samochodów ciężarowych. Lecz mało kto pamięta, że „krokodylki” mogą też zatrzymywać osobówki. Z pewnością zrobią to, kiedy na ich oczach całkowicie zlekceważymy przepisy.

Uśmiechnięty uciekał przed policją i wszystko nagrywał. Ciekawe czy teraz też jest mu wesoło

Tak jak zrobił to kierowca Seata Leona w Wodzisławiu Śląskim. Zupełnie nie przejął się oznakowanym radiowozem ITD, wyprzedzając go na podwójnej ciągłej linii. Funkcjonariusze natychmiast włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, ale kierujący osobówką zniknął im z oczu. Myślał, że nie mogą go zatrzymać? Czy że go nie dogonią? Szybko dogonili, a w tym czasie kierowca Seata na ich oczach omal nie potrącił pieszej na przejściu. Potem uciekał jeszcze przez chwilę.

Uciekał przed policją kradzionym autem i pod wpływem narkotyków. A to nie koniec

Pirat drogowy musiał się zdziwić, kiedy zobaczył, że razem z funkcjonariuszem ITD służbę pełnił policjant. Okazało się, że zatrzymany lubi łamać przepisy i ma na koncie 20 punktów karnych. Teraz czekają go bardzo poważne konsekwencje, ponieważ postawiono mu zarzut ucieczki podczas próby zatrzymania do kontroli. To przestępstwo, za które grozi do 5 lat więzienia!

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze