Pippa M. wystartuje w IndyCar

Z góry uprzedzamy wszystkich wielbicieli celebrytów oraz ckliwych historii, że nie chodzi tutaj o tak ostatnio popularną Pippe Middleton - szwagierkę księcia Williama, lecz o młodą utalentowaną zawodniczkę pannę Mann, o której pisałyśmy niejednokrotnie.

Pippa podpisała właśnie kontrakt z Rahal Letterman Lanigan, zespołem startującym w IZOD IndyCar. Wystartuje ona w trzech wyścigach serii. Zwyciężczyni Firestone Indy Lights, będzie prowadzić RLL #30 samochód skonstruowany przez wielkie marki Dallara, Honda oraz Firestone.

– Jestem absolutnie podekscytowana możliwością powrotu do IndyCar w tym roku w szeregach Rahal Letterman Lanigan Racing, jestem szczególnie szczęśliwa, że mogę powrócić na tor w Kentucky – gdzie wygrałam w Firestone Indy Lights w zeszłym roku – podsumowuje Mann.

 

Zawsze pozytywnie nastawiona i uśmiechnięta Pippa Mann.
fot. pippamann.com

Współwłaściciel teamu Bobby Rahal, wypowiada się o nowym kierowcy w samych superlatywach:

 

– Pippa pokazała swoje umiejętności w Indy Lights w zeszłym roku, ale byliśmy również pod wrażeniem, w jaki sposób radziła sobie w Indianapolis w tym sezonie. Pokazała spokój w ciągu miesiąca i determinację w poszukiwaniu prędkości auta, jej resume pokazuje, że będzie się dalej rozwijać oraz poprawiać czas z okrążenia na okrążenie.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze