Agnieszka Serafinowicz

PILNE! Utrudnienia na S5, aż 5 wypadków w zaledwie kilka godzin

Spis treści

Atak zimy w całej Polsce, choć GDDKiA informuje, że obecnie wszystkie główne drogi są w Polsce przejezdne, to szczególnie trudna sytuacja panuje w województwie kujawsko-pomorskim, a szczególnie na drodze ekspresowej S5. Co się wydarzyło?

utrudnienia na drodze

Utrudnienia na S5 – wypadek co godzinę!

Kierowców, którzy zamierzają podróżować w najbliższym czasie trasą ekspresową S5 uczulamy na szczególnie trudną sytuację. Tylko w sobotę 4 lutego 2023, doszło na tej trasie aż do pięciu wypadków w ciągu zaledwie kilku godzin. Apelujemy o ostrożność!

Utrudnienia na S5 – aż cztery zdarzenia drogowe w okolicach Żnina

Szczególnie trudna sytuacja jest na trasie S5 w okolicach Żnina. O 9:21 miał tam miejsce wypadek (123 km drogi S5), w wyniku którego służby zablokowały lewą jezdnię trasy S5. Utrudnienia potrwają do 14:00.

Niecałe 8 kilometrów bliżej Bydgoszczy, o godzinie 5:15 na trasie S5 doszło do aż dwóch wypadków w odległości zaledwie kilkuset metrów od siebie (pikietaż 115,400 km oraz 115.000 km), w tym miejscu droga jest zablokowana.

Kolejne zdarzenie na S5 miało miejsce w pobliżu miejscowości Szubin, bliżej Bydgoszczy (pikietaż 94,100 km). O godzinie 9:29 doszło do wypadku, w wyniku którego służby zablokowały lewą jezdnię trasy S5.

Utrudnienia na S5 – wypadek również na północ od Bydgoszczy

Następny wypadek na trasie S5 miał miejsce niecałą godzinę później, o godzinie 10:21 informacja o zdarzeniu pojawiła się na 26 kilometrze drogi S5, również w tym miejscu są utrudnienia i zablokowana jezdnia. Jeszcze raz apelujemy o ostrożną jazdę wszystkich, którzy zamierzają przejeżdżać dziś trasą S5.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze