Pijany wjechał na skrzyżowanie na czerwonym. Było o włos od tragedii

Tym razem skończyło się głównie na stratach materialnych. Zobaczcie jednak jak niewiele brakowało, żeby to zdarzenie przybrało o wiele poważniejszy obrót.

Do zdarzenia doszło na jednym z olsztyńskich skrzyżowań. Kamery monitoringu zarejestrowały moment, w którym Peugeot nie zatrzymał się na czerwonym świetle i uderzył w prawidłowo poruszające się Audi. Szczęśliwie jedynie „zawadził” o pas przedni niemieckiego kombi, a później zatrzymał się po uderzeniu w słup sygnalizacji świetlnej. Nikt z uczestników kolizji nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Przebieg tej sytuacji mógł być jednak zgoła inny, ponieważ w tym samym czasie kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych. Gdyby Peugeot nie uderzył w słup, istniało ryzyko, że mógłby ją potrącić i spowodować u niej poważne obrażenia.

Po przybyciu na miejsce policji okazało się, że sprawca kolizji ma ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Trudno powiedzieć czy to dlatego 45-latek nie zauważył czerwonego światła, ale i tak czekają go poważne konsekwencje, ponieważ prowadzenie pojazdu w takim stanie jest już przestępstwem.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze