Pijany uszkodził swoje auto na oczach policji

Nieodpowiedzialny kierowca jechał z nadmierną prędkością i pod wpływem alkoholu. Skończyło się uszkodzeniem i unieruchomieniem samochodu na oczach przejeżdżającego patrolu policji

W Nowym Dworze Gdańskim policjanci patrolujący miasto zauważyli jak zza zakrętu na drodze podporządkowanej, wyjechało z dużą prędkością Audi A3. Auto wypadło z łuku na chodnik, wróciło na moment na asfalt, by znowu wjechać na chodnik, uszkadzając przy tym przednie koło o krawężnik. Ominął stojący na skrzyżowaniu pojazd, a następnie siłą rozpędu przejechał przez całe skrzyżowanie, zatrzymując się na wjeździe do sklepu motoryzacyjnego.

Pijany kierowca uciekał przed policją i nagrał całe zdarzenie

Policjanci zawrócili radiowóz i podjechali do mężczyzny, który wraz z pasażerem oglądał koło. Jak się okazało 23-latek był pijany – miał około 1,5 promila alkoholu w organizmie. Nie posiadał przy sobie dokumentu prawa jazdy, a po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że uprawnienia posiada od niecałego roku.

Rowerzysta spowodował kolizję. Ale zdemaskował pijanego kierowcę!

W samochodzie byli również dwaj pasażerowie w wieku 17 i 18 lat, od których również czuć było alkohol. Obaj mieli po 0,2 promila alkoholu w organizmie. 23-latek został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, a także za spowodowanie zagrożenia w bezpieczeństwie ruchu drogowego. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze