Pijany spowodował kolizje i uciekał, aż zatarł silnik
Sprawca dwóch kolizji, będący pod wpływem alkoholu, usiłował uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny. Na szczęście dla innych uczestników ruchu, jego auto odmówiło posłuszeństwa.
Policjanci ze Skarżyska Kamiennej odebrali zgłoszenie o ujęciu nietrzeźwego kierowcy na trasie S7. Był nim 34-letni mieszkaniec powiatu szydłowieckiego. Okazało się, że jadąc Audi w kierunku Kielc, spowodował dwie kolizje – z BMW i Volkswagenem.
Pijany kierowca uciekał przed policją i nagrał całe zdarzenie
Pomimo tego nadal kontynuował jazdę zygzakiem, całą szerokością drogi. Zatrzymał się dopiero, gdy wyciekł mu olej i zatarł silnik. Został wówczas ujęty przez jadącego za nim 29-letniego kierowcę.
Pił alkohol za kierownicą i uciekał przed policją
Mimo zimowej aury i ujemnej temperatury sprawca podróżował w krótkich spodenkach. Tłumaczył policjantom, że od kilkunastu lat przebywa w Anglii, a tam są temperatury rzędu 14 stopni Celsjusza. Sugerował najwyraźniej, że tak przyzwyczaił się do zimna, że nawet mróz nie robił na nim wrażenia. Szybko okazało się jednak, że co innego mogło wpłynąć na jego odczuwanie niskich temperatur. Mężczyzna był całkowicie pijany – badanie alkomatem wykazało 2,3 promila alkoholu.
Pijany kierowca uciekał przed policją. Omal nie zginął!
Mężczyzna stracił prawo jazdy i niebawem stanie przed sądem. Jak wyglądała jego jazda, można zobaczyć na poniższym nagraniu zarejestrowanym przez innego kierowcę.
Najnowsze
-
Parking w Warszawie: bezkarność na „kopertach” uderza w najsłabszych – kto na tym zarabia? Cena kopert i fałszywych kart
Każdy, kto choć raz próbował zaparkować w Warszawie, wie, że to walka o każdy centymetr. W tej codziennej bitwie o przestrzeń, na pierwszej linii frontu często stoją ci, którzy najbardziej potrzebują wsparcia – osoby z niepełnosprawnościami. Przeznaczone dla nich miejsca, oznaczone jako tzw. „koperty”, bywają bezczelnie zajmowane. Inny proceder to kupno karty uprawniającej do legalnego […] -
Zapomnij o HIMARS-ie? Oto polscy producenci sprzętu wojskowego, których nie uznają rodzimi „patrioci”
-
Od Couriera do Transita – kompletny przegląd modeli Ford Pro i zabudów. Który wariant wybrać dla swojej firmy?
-
Via Carpatia to droga donikąd? Oto dlaczego Polska wschodnia wciąż nie ma swojej ekspresówki
-
Tłusty obiad i piwo? Polak pije, jedzie i ryzykuje. Szokujące dane o polskich kierowcach!
Zostaw komentarz: