Pierwsze w Polsce Lamborghini Drive Club przesunięte na przyszły sezon!

Odkładanie w czasie czegoś, nad czym długo się pracuje, dla nikogo nie jest łatwe. Mimo to, zdrowie i bezpieczeństwo klientów oraz pracowników jest dla Lamborghini i Porsche Inter Auto Polska na pierwszym miejscu.

Żyjemy w czasach, kiedy wszelkiego rodzaju imprezy stoją pod znakiem zapytania i nie da się przewidzieć, czy planowane wydarzenie z dnia na dzień nie zostanie przełożone lub odwołane. Niestety, spotkało to również Lamborghini Drive Club.

Bezpieczeństwo i zdrowie klientów oraz pracowników jest dla Lamborghini najważniejsze. Dodatkowo wprowadzenie strefy czerwonej w powiecie krapkowickim, gdzie znajduje się tor Silesia Ring, nie przemawia na korzyść organizowania w tym czasie żadnych wydarzeń, podczas których uczestnicy będą narażeni na zakażenie.

Lamborghini Drive Club nie zostaje jednak odwołane, a jedynie przesunięte w czasie. Planowany na 21 i 22 października event na torze Silesia Ring został przełożony na kwiecień przyszłego roku. Wszyscy uczestnicy, którzy zgłosili się na pierwszą w Polsce imprezę torową Lamborghini, mogą zatrzymać wykupione uczestnictwo lub zrezygnować i otrzymać całkowity zwrot kosztów. 

Wiosenna aura sprawi, że uczestnicy będą w stanie wykrzesać wtedy jeszcze więcej ze stada Lamborghini, które zawita na tor.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze